Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A kakukkfióka gyerekek hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kakukkfióka gyerekek hogyan jönnek létre?

Figyelt kérdés

Oké, szex.

Na de most nem értem, hogy mi áll mögötte?

Szartak rá és nem húztak gumit?

A nő szándékosan akart mástól (is) gyereket?

Én nem tagadom, jó pár kapcsolatban élő nőt dugtam már meg, de mindig húztam gumit, bár ők is rajta voltak, hogy legyen.


2020. szept. 19. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Sokszor az van, hogy próbálkoznak sokáig, de nem jön össze a gyerek, és akkor anyukában felmerül, hogy biztos apukával van gond, úgyhogy szép csendben titokban lekúratja magát mással, és bumm, így lesz a kakukkfióka.
2020. szept. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak az anya a biztos. Ha a két apajelölt testvérpár, még DNS teszt sem mondja meg, ki a valódi apa.
2020. szept. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sokszor fogamzásgátlás használata mellett csúszik be: a gumi sem nyújt 100%-os védelmet(erre azért neked is érdemes gondolnod), és a hormonális védekezés sem. Van olyan is, hogy a nő már ki akar ugrani a házasságból és szándékosan esik teherbe a szeretőjétől, hogy az elvegye.


Meg vannak hátrányos helyzetű ösztönlények, akik simán összejönnek a másik párjával, ha rájuk jött a késztetés.

2020. szept. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokszor gumi nélkül, kockáztatva. Tudok most egy sztorit, egy fiatal csaj összejárt dugni egy jóval idősebb férfivel. A csaj elhitette vele, hogy nem lehet gyereke többet soha. Senki se tudja, hogy kamuzott a csaj, vagy még ő is elhitte, ugyanis egy nagyon hazdag férfiről van szó. Szóval nyomatták gumi nélkül, hamarosan szül a csaj.
2020. szept. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!