Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ĺanyok ti is szerettek a fiúk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ĺanyok ti is szerettek a fiúk ánusz nyillásával foglalkozni?

Figyelt kérdés
2020. szept. 19. 08:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
39%
Nem
2020. szept. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
39%
Nem
2020. szept. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%
Igen, de csak mert a páromnak jó érzés, szeretem megadni neki amire vágyik.
2020. szept. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%
igen szoktam, de elvárom hogy szőrtelenítse a környékét
2020. szept. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
16%
Nem szeretünk. Ezt a játékot meghagyjuk a budziknak.
2020. szept. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Most így azt mondom nem. De még egy pasim sem kérte. Alapjában véve sok mindenre vagyok hajlandó a szexben, hogy a pasinak jó legyen. Úgyhogy ki tudja. Magát a férfi feneket imádom, harapni, markolni, simogatni szex közben. Lehet, hogy benne lennék egy kis simiben, ha igényes ugyebár a partner. Azt viszonyt, hogy nyalogassam, nem hinném. Ami fura, mert a gáttal szoktam foglalkozni. De jobban örülnék neki, ha mondjuk a kikötözést élvezné ennyire, vagy egy kis láb fétist. 😅
2020. szept. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
55%
Én szeretek vele foglalkozni mert tudom h ez mennyire más és intenzív élvezetet tud nyújtani egy pasinak. Persze nem csinálnám ettől függetlenül mindenkinek.
2020. szept. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha erre kérne akkor nem tudnék fèrfiként tekinteni rà.
2020. szept. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
50%

Azért látom a nők fejében is nagy a sötétség a homoszexualitással kapcsolatban... A férfi ánusz egy valamiben függ össze a homoszexualitással: hogy oda tudja a másik bedugni, hüvely híján.


Az ánusz is egy erogén zóna. Nem is akármilyen. De csak akkor, ha ügyesen csinálják. Aki erre az opcióra úgy gondol mint b.ziság, annak kicsit magába kellene szállnia, hogy miért vannak frusztrációi ezt illetően és néhány szexualitással foglalkozó könyvet is elolvashatna közben. Volt csajom aki kinyalta. Na és? Én is nyalok női ánuszt. Mi ezzel a probléma? Higiénia kérdése. Több csaj megujjazott orál közben. Mégsem vagyok meleg.

2020. szept. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Persze ... ha egy férfi azt szereti ha seggében túrkàlnak az heteró .... ja ... mesélj még...
2020. szept. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!