Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikor nő meg egy srác pénisze?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor nő meg egy srác pénisze?

Figyelt kérdés
Tudom, így a kérdés elég hülyén hangzik, de úgy értem, hogy gyerekként olyan picike kis kukijuk van, ami nyilván velük együtt nő, de nem olyan nagy mértékben. Aztán alig néhány év után meg már eléri a "kifejlett" méretét, szóval drasztikusan megnő. Van egy fiú tesóm, amikor 8-9 éves volt, még fürödtünk együtt, és akkor még cuki kisfiúkukija volt. Aztán évekig nem láttam, és most 16 éves, és véletlenül megláttam egyik nap, és elég méretes lett. Azon gondolkoztam, hogy ez vajon kb. mikor és mennyi idő alatt zajlott le. Ilyenkor mondjuk 9-től 16 éves koráig nő folyamatosan? Nő még tovább is, vagy már elréte a méretét? Vagy ez 1-2 év aaltt hipp-hopp megnő mondjuk 12 évesen? Vagy hogy van ez?
2020. szept. 15. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Déltől fél kettőig.
2020. szept. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
14 éves korukban egy Gepetto nevű faszi farag egyet fából, a tündér rásuhint a varázspálcájával és máris méretes fallosz lesz a babakuki helyén
2020. szept. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Szia.


Változó, van akinek már 16 évesen végleges méretet eléri, de pl nekem 20 évesen nőtt a mostani méretére.

2020. szept. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Miért nem lehet normálisan válaszolni (kivéve utolsó)? Honnan kéne tudnom lányként, hogy egy fiú farka mikor kezd nőni és meddig tart?
2020. szept. 15. 20:00
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyermekkorban "arányosan" nő. A pubertás korban amikor megindul a tesztoszteron termelés akkor hirtelen nő, kb. a pubertás kor végére a többségnél eléri a végleges méretet, utána nagyon már nem változik.
2020. szept. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem sohasem volt babakukim. Én már 10méteres dákesszal csusszantam ki. A nővérek is felcsodálkoztak, hogy nízdmán mekkora! Erre a mondatra elszabadult az őrmester, körbetekertem a lányokat az ún. boa pózba és szépen, ahogyan aztán jól megkeféltem őket.

Jánoska 1/F

2020. szept. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem 20 / 21 évesen lett jó nagy

De már 15 / 16 évesen szexuális életet éltem

Szóval ez gobdolom emberfüggő..

( 24/F )

2020. szept. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Emberfüggő teljesen
2020. szept. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Biztos embert függő nekem 14-15 éves koromban beállt a végleges méretre.

Előtte nagyon gyorsan nőtt, volt egy időszak amikor rendszeresen mértem egyszer egy hónap alatt nőtt egy centit, akkor eléggé örültem XD de lehet csak mérési pontatlanság volt.

2020. szept. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!