Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tökéletes a srác számomra de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tökéletes a srác számomra de nagyon furcsa pénisze van?

Figyelt kérdés
Három hónapja ismerkedek egy fiúval aki mindenben tökéletes számomra mindenben majdnem. Meg már érzek is valamit, szóval igazából nem nagyon tudok mit tenni úgy is együtt akarok lenni vele, lefeküdtünk és jó volt összességében de nagyon frusztrált voltam a micsodája miatt.. Rosszul érzem magam, hogy ezen rugózok de eddig még csak 2 sráccal voltam és hát nekik teljesen más volt, "normális" úgymond. Nem akarom senkinek kibeszélni ezért írom inkább egy anonim oldalra, igazából rövidebb volt neki sokkal mint az előző párkapcsolataimban, viszont nagyon nagyon vastag de tényleg és hatalmas makk mellé, és a fitymája szex közben nem is teljesen húzódik vissza nagyon furcsa. De lehet hogy majd megtetszik nem? Mert nem volt azért rossz vele az együttlét, csak másra számítottam és frusztrál voltam szerintem. Mással is volt már ilyesmi?
2019. okt. 12. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

velem nem volt, mert ha neten ismizek, akkor előtte kérek képet tőle, ha meg buliban, akkor meg előtte meghívatom magam pár piára és kicsit részegebben nem nagyon szoktam ilyeneken gondolkodni.

normális kapcsolatom még sajnos nem volt, csak randiig jutottam el.

2019. okt. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Érzel iránta vmit? - igen

Jól megvagytok? - igen

Jó a szex? - igen

Akkor mi a probléma?

Nem mindenkinek egyforma, sőtt, lehet, hogy mindenkinek más és más, nem?

2 egyforma mellbimbó sincs... ne ezen rugòzz!!

2019. okt. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jaj. Hát ha érzésre jó csak nem tetszik akkor szerintem még van esély rá hogy jó legyen.

Ha amúgy jó vele akkor szerintem ez nem sokat számít. Egy esélyt adj neki.

2019. okt. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Megértem a problémádat. Szerintem majd megszokod. Lehet a te puncid is fura valakinek. Legalább működik, tehát nagy baj nincsen.
2019. okt. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Egyébként nagyon durva, hogy milyen sok csúnya, aránytalan, ápolatlan, girbegurba, deformált farkú férfi van. Fenn vagyok egy szexpartner keresőn és elnézve az ottani fotókat elvétve találni olyan farkat ami formás, szép. Hozzájuk képest a sajátom top kategóriás.
2019. okt. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!