Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Zavarja a fiúkat ha egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarja a fiúkat ha egy lány testi ereje valamivel nagyobb, mint egy átlag srácé?

Figyelt kérdés
Nem szénnégyúrt, kokszos alkatról beszélünk...

2020. szept. 14. 21:20
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Kérdező én ismerek kézilabdás lányt, de nem hiszem, hogy erősebb lenne nálam. Bár az tény, hogy biztos gyorsabban futna sőt tovább is bírná. Mondjuk az aszthmám nem is szereti a futást. :D

De egy 20-30 kilós hátizsákkal való túrázás alkalmával szerintem a világból is ki tudnék sétálni. :))

2020. szept. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

20:


Azért tisztázzuk, most mit értünk az alatt, hogy rúdsportoló?

Rúdugrót? Vagy ilyen sztriptíz rúdon pörgő, rúdtáncos csajokat?

Mert utóbbiból volt már dolgom néhánnyal. Meg például küzdősportoló vagy sziklamászó csajokkal is(nem úgy, nem dugás, csak ismeretség baráti társaságban).


És igen, azt megfigyeltem, hogy ezek a csajok szeretik az erejüket fitogtatni a férfiak felé.

Csak mindig azt felejtik el, hogy a saját kis 50 kilós testüket megtartani a rúdon, vagy a sziklafalon az csak relatív mértékben számít komoly teljesítménynek, abszolút értékben nem egy komoly erő.

És nem egyszer provokálták már ki ilyen csajok, hogy szkanderozzak velük.

Hát mondanom sem kell, hogy semmi esélyük nem volt, még csak nagyon erőlködnöm sem kellett, hogy ne tudják a kezemet megmozdítani. Ha meg tényleg odatettem volna magamat, akkor konkrétan eltörtem volna a karjukat.


És még mielőtt ilyen vád érne: nem vagyok se erőemelő, se testépítő, se semmi komoly sportoló. A magam korosztályában egy átlag faszi vagyok, aki csak úgy hobbiból edzeget, meg rendszeresen végez fizikai munkát a kertjében.


"Komolyan azt gondolja, hogy ezen változtat az, hogy lány az illető? Kinőttük már a régi "iskolát", ne beszéljünk balgaságokat!"


Oké, értem én, hogy a mai világban nagyon túl van tolva ez az egyenlősdi, de a biológia az biológia, ez nem régi iskola vagy új iskola kérdése.

A férfiak átlagosan 10%-al több izommal rendelkeznek, mint a nők, vastagabbak a csontjaik, erősebbek az izületeik, gyorsabban és nagyobb mértékben képesek izmot magukra szedni és izomerőt növelni. (Egyébként a bőrük is vastagabb, és még sorolhatnám a különbségeket)

Ez tény, meg lehet kérdezni bármelyik orvost, vagy biológust.

Nem véletlenül versenyeznek külön a férfiak és a nők.

2020. szept. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Fantasztikus, hogy felvilágosítottál egy biológus PhD diplomával, humánfiziológiai, a nők neuromuscularis denzitásából fakadó tényeket, és lehetőségeket vizsgáló csoport tagjaként, plusz testnevelőként a biológiáról a hobbiból edzegető "átlag" faszi.


"Hát mondanom sem kell, hogy semmi esélyük nem volt, még csak nagyon erőlködnöm sem kellett, hogy ne tudják a kezemet megmozdítani. Ha meg tényleg odatettem volna magamat, akkor konkrétan eltörtem volna a karjukat. "


...már a szövegalkotáson is érződik, a totális komolytalanság. Arról meg már nem is beszélek, hogy hát persze, hogy találkozott már mindennel is, sziklamászóval is, meg űrhajóssal is, és hát persze, hogy egyébként mind 50 kiló volt, és a mezei Jóska mindegyiken felülkerekedett... Belemehetnék valódi szakelméleti részletekbe, csak sok évnyi tanulmányok hiányoznak hozzá, hogy átlásd, miről is beszélnénk egyáltalán. Ennek hiányában nincs értelme ezt erőltetni, csak ne akarja már látványosan hülyének nézni a másikat, valamiben, amihez hozzá sem tud szagolni!


Egyébként sincs sok értelme erre időt pazarolni, hisz a soraiból egyértelműen kitűnik a kisebbségi komplexusokkal terhelt férfi patopszichológiai alapmodellje.

2020. szept. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Szegény félreértette a kérdést. :D Senki nem kérdezte, hogy lehet-e egy nő erősebb, mint egy férfi, mert senki nem teszi fel azt a kérdést, hogy eshet-e az eső nyáron, mivel mindenki tudja, hogy attól még, hogy nyár van, eshet.

Felesleges ujjgyakorlat itt előadni kangörcsöt. Időhúzás. Valószínűleg nem hogy sziklamászót nem láttál még, de nőt is alig. Az ilyen pasikra jellemző ez a nőnemleheterősebbmeraznemisnő bohócparádé. :) A normális válaszokat köszönöm! :)

2020. szept. 15. 12:26
 25/29 anonim ***** válasza:

23:

Úgy vagy te biológus, ahogy én amerikai elnök, hülyegyerek.

Ha meg mégis biológus vagy, akkor vagy szimplán agyadra ment a polkorrektség, vagy valami nagyon elbaszott timbuktui egyetemre jártál.


Abban egyetértünk, hogy erre felesleges időt pazarolni. Én a magam részéről felteszek rá fél millát, hogy egy rúdtáncos csaj engem soha az életben nem nyom le szkanderben. Ha nem csak mellébeszélsz, akkor keríts valahonnan egy rúdtáncost, tegyél mellé te is egy félmillát, írj privit, leegyeztetjük a meccset, és a nyertes viszi a pénzt.

Ha ekkora pofával, ennyire magabiztosan képes vagy a hülyeséget írkálni, akkor merj kockázatot is vállalni. Ellenkező esetben egy kis punci vagy csupán.

2020. szept. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Kérdező, amúgy te is egy diszfunkcionális retard vagy, mint a kamubiológus haverod.

Nem hiszem el, bmeg, hogy nem vagytok képesek az értő olvasásra.


De akkor mégegyszer, hátha felfogja a csökött agyatok:

Nem azt állítottam, hogy egy nő nem lehet erősebb, mint egy férfi. Leírtam elég világosan, hogy simán lehet, hogy egy komoly erősportoló versenyző nő erősebb, mint én. Súlyemelők, testépítők például.(Vagy pankrátor, karbirkózó, bár ezek elég ritka sportok)

DE:

az nem a rúdtáncos kategória.

Hanem az izomhegy debella nők, akiket meg jó ízlésű férfi nem kívánna meg.


Remélem világos mostmár, f-szfejek.

2020. szept. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Barátunk kitartó magabiztossággal hozza a szintet, és egyre többet árul el magáról! :)

"Kis punci vagy csupán"...hát igen. Az intellektus szikrázik az úriemberben.

A Szegedi Tudományegyetem újszegedi épületében jelentkezhetsz birkózni barátom, de javaslom, előbb a komplexusaiddal, és a tudatlanságoddal birkózz meg. Nem tudom mi a szakmád, már ha van, de hidd el, nem akarok benne okosabb lenni nálad. Javaslom számodra is elsajátítani ezt a magatartásformát, úgy kevésbé leszel megmosolyogtató.

Soha ne feledd, laikusnak lenni valamiben nem ciki, primitívnek lenni mindenben az. :)

2020. szept. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Feltekerted a kokszot látjuk, már mentális tünetei vannak! XD Még mindig nem esik le, hogy te rossz helyen írogatsz?! :D Senki nem kérdezett tőled olyat, mint amire válaszolsz, ráadásul hülyeségeket! :D

Menjél vissza szépen, és gyúrogassál még, aztàn szakértsed meg az egész világot.


Hozzáteszem, hogy az előbb válaszoló is jól mondta, hogy süt rólad, hogy troll vagy.

Valószínűleg egy papírzacskót sem tudsz sérv nélkül megemelni, és ez bàntja az öbérzeted!

Ellenkező esetben meg a nőkkel nincs sikered, de erről meg nem ők tehetnek, ugyebár?! :D

2020. szept. 15. 13:22
 29/29 anonim ***** válasza:

Általánosságban nem tudok nyilatkozni viszont, nekem régi vágyam egy olyan lány aki képes lenne lebirkózni, pláne ha komoly kapcsolatban lennék vele.

Főleg előjátékképen tetszene az ilyesmi.


Most is összejárok egy 90 kg hölggyel (amolyan barátság extrákkal csak a kapcsolatunk), de nem tudott leszorítani, bár csak egyszer próbálkoztunk ezzel. Én amúgy olyan 65-70 kg körül vagyok, de bokszoltam meg elkezdtem a judot is most.


Vannak szubmisszív vágyaim szóval lehet az én véleményem nem mérvadó (szeretem a nőt imádni meg ilyesmi). De szerintem ha szub pasi biztos nagyon örülni fog ennek a dolognak. :) 32/F

2020. szept. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!