Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Zavarja a fiúkat ha egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarja a fiúkat ha egy lány testi ereje valamivel nagyobb, mint egy átlag srácé?

Figyelt kérdés
Nem szénnégyúrt, kokszos alkatról beszélünk...

2020. szept. 14. 21:20
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna
2020. szept. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Engem nem, ha nem ellenem alkalmazza
2020. szept. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Hát ilyen nővel még nem volt dolgom, de szívesen lennék vele együtt. Nem hiszem hogy zavarna.

F

2020. szept. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, ismerek ilyen lányt és jól kijön mindenkivel, velem is. Szóval, szerintem nincs ezzel a képességgel semmi gond.
2020. szept. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Szexi lenne:-)
2020. szept. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Erősen kétlem, hogy valaha is összefutnék olyan nővel, akinek nagyobb a testi ereje, mint az enyém; ilyen nők az élsportoló erőemelők között vannak, de ilyenekkel meg nem szoktam találkozni.


De amúgy a válasz nem, önmagában az a tény nem zavarna, hogy nagyobb a testi ereje.

Ami zavarna, az a hozzá párosuló kinézet, mert ekkora testi erőhöz már szükséges az a mennyiségű izomtömeg, ami számomra egy nőn már taszítóan néz ki.

2020. szept. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
0%

Tekintettel arra, hogy a mai átlag srácok 40-50kilósak és azért húznak testre feszülős nadrágot, mert egy nagyobb szellő elvinné őket, mivel nincs erejük arra se, hogy a lámpaoszlopban kapaszkodva megtartság magukat... így nem, nem zavarna. Meg úgy egyébként se.


Ami zavarna az az esetlegesen nem vonzó külseje az edzésektől. Nagyon nem mindegy, hogy formás valaki, vagy IFA lökhárítóvá szúrta magát...

2020. szept. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

Egy masszív teniszes, kézilabdás, uszó, lány egy normál, nem gibbon srácnál is tud erősebb lenni, mégsem lesz egy debella állat.

Én kézizek, de pl. egy rúdsportoló lány, noha nagyon jól néz ki, simán lenyomna engem is.

2020. szept. 15. 10:18
 19/29 anonim ***** válasza:
0%

Hát akkor vagy én vagyok nagyon eltévedve a normál srácok képességeit illetően, vagy te.

Igaz, nem vagyok már fiatal, közelítek a 40hez, de az én korosztályom nem ilyen nyámnyila kis fospermet "férfiakból" áll, húsz évesen se voltunk ilyenek.

Kizárt dolog, hogy akár csak egy átlagos korombeli faszit lenyomjon egy kézis vagy úszó vagy rúdsportoló csaj.

Bár nyilván az is kérdés, hogy mit értesz az alatt, hogy "lenyom".

Szkanderban? Kizárt, annyira kizárt, hogy nagyon.

Fekvenyomásban? Az is kizárt.

Emelésben? Az is kizárt.

Futásban? Úszásban? Hát az mondjuk simán lehet, lévén egyiket sem gyakorlom rendszeresen, és már bőven nincs olyan állóképességem, mint huszonpár éves koromban, de az meg nem erő.


Azt esetleg el bírom képzelni, hogy egy komolyan versenyző, erőemelő nő mondjuk deadlift-ben nagyobbat emel, mint én.

De az ilyen nők meg úgy is néznek ki, hogy semmi nőiesség nincs bennük.

2020. szept. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, igen, sajnos el vagy tévedve, és ezt edzőként mondom (férfiként).

Kicsit túlfeszült a férfiúi önérzet.

Oké, hogy alapvetően sem helyesen méred fel az erőnlet kérdését az átlagot tekintve, mondjuk 18-25 év korosztályt tekintve, de most komolyan, nem nyomna le egy teljesen normàlis testalkarú srácot is egy rúdsportoló lány? Hát ne hülyéskedjen már!

Ott véget érne a szkander, hogy a sport jellegéből adódóan olyan szorításuk van, hogy komoly fájdalmat okoz a másik ízületeinek. Komolyan azt gondolja, hogy ezen változtat az, hogy lány az illető? Kinőttük már a régi "iskolát", ne beszéljünk balgaságokat!

2020. szept. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!