Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt már dolgotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már dolgotok 20cm-es pénisszel? Mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Valóban túl nagy az a nők számára és az ideális méret a 14-15-16cm?
2020. szept. 13. 17:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az ideális az átlagos méret, 20 cm hatalmas lenne.
2020. szept. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt 20 cm es penisszel dolgom.

Frenetikus latni, kezbefogni, verni, szopni.


A szex viszont katasztrofa.

Faj, feszit, nyom.

A 16-17 cm az nekem boven eleg

2020. szept. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
2-es leirta. Husz pluszos volt, de az mar lenyegtelen, nem megy be nekem tovig.
2020. szept. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hány cm volt, de 3-4 cm-re kilógott belőlem és nagyon fájdalmas volt vele a szex. Mintha minden alkalommal újra elveszteném a szüzességem.

Nem lehetett vadulni, élvezetről szó se volt.

Mindegy hány cm, az a lényeg, hogy teljes behatolásnál ne lógjon ki egy cm se. Nyilván valamennyire rugalmas a hüvely és felizgulva hosszabbat is képes befogadni, de a szex a nőnek csak akkor jó, ha nem lóg ki a pasi, hanem teljesen egymásba tudnak olvadni. Szerintem a pasinak se jó, ha óvatoskodnia kell. A legjobb része a szexnek, amikor a férfi belém csapkodja magát. Ezt csak azzal lehet, aki teljes behatolásnál nem lóg ki semennyire.

2020. szept. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Férjemé átlagos, de volt két olyan partnerem, akiknek hatalmas volt. Nem mentek be tövig, de megfelelő előjáték után én élveztem. Kézben kifejezetten izgató, számba alig fértek be. Kedvelem, élvezem az orált! Ezekkel lényegében nem tudtam mit kezdeni, így nem mondanám élvezetesnek ilyen szempontból. Egyik nagy méretűből alig jött sperma, míg a másikéból viszont rengeteg. Utóbbi izgató látvány volt! ;)

Számomra is az átlagos méret az ideális (13 - 17 cm körül). Akkorával jól megy a franciázás is! Jómagam kissé orálisan fixált vagyok, kapni és adni is szeretem. A közösülés nálam második helyen van, pedig hüvellyel és csiklóval is csúcsra tudok jutni.

49N

2020. szept. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem életem legjobb szexei 21 centivel voltak (vannak, házasok vagyunk). Gondolom női anatómián is múlik, nem csak technikán, hogy kinek milyen élmény. Ha már önmagában az fáj valakinek, hogy benne van egy ekkora méret, akkor akár varázsolni is tudhat szerencsétlen pasi, tökmindegy lesz a technikai tudása meg az odafigyelése meg a szerelme meg ezek. Viszont ha a nő olyan, mint én, aki bírja és szereti, akkor egy nagyobb pénisz nagyobb játékteret is biztosít, mint egy apróbbacska (pl lovaglóban nyugodtan ugrálhatok akármekkorát, nem kell félnem, hogy kicsúszik- kisebb méreteknél erre mindig oda kellett figyelnem).
2020. szept. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem 17 és sokaknak bőven elég volt. Mindig elcsodálkozom hogy vannak olyan nők akiknek a 20 is bemegy. Grat hozzá
2020. szept. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

volt és van is

jelenlegi barátomnak 20 centis, első pár szexnél nagyon fájt és feszített, de megbeszéltük hogy több előjáték kell és síkosítás

ezek után már sikerült összehangolódnunk

2020. szept. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Voltam majdnem akkoraval

Nekem a kisebb jobban bejon

2020. szept. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem izgi volt és élveztem !
2020. szept. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!