Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ujjazás, öklözés (gondolata)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ujjazás, öklözés (gondolata) megvalósítása izgató számotokra, van benne tapasztalatotok, nektek, ill. partnereteknek mennyi ujjatok megy be?

Figyelt kérdés

Hüvelybe vagy análisan, netalán mindkettőbe?

Amennyiben öklözési élményetek is van, mikor csináltátok első alkalommal, hány évesen, milyen érzés? Nőnek, akinek bemegy, élvezi a szexet pénisszel is?



2020. szept. 13. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

volt partnerem akiben 4 ujjam járt, másikban is, csak más lyukban

nem élvezték annyira, de kipróbáltuk

5 az már sok lett volna, főleg ököllel


de van aki meg nagyon élvezi, nem egyformák a nők


F

2020. szept. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tul izmos vagyok, nem sikerul L
2020. szept. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Domként 33 évesen egy 22 éves lánynak csináltam.....nagyon sziszegett, de láttam, hogy élvezte. Punciba ment, nagyon lassan. Csak azért nem lett rendszeres, mert másik városba költözött.


F, 39

2020. szept. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

3 már feszít punciba is , de vannak napok mikor kifejezetten jó mindkét lyukban .

Átlagban feszítő tényleg , de van , hogy ez az érzés izgat kifejezetten.

N

2020. szept. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nejemnek bemegy az öklöm a puncijába. Természetesen, nem minden alkalommal játszunk ilyet. Ez egy különlegesség, amit néha összetudunk hozni, amikor nagyon be van indulva, amikor mindkettőnknek van hozzá hangulata. Igen hosszú előjáték kell hozzá (az aktuális egészségi állapot sem mindegy, hiszen még az is számít, mikor volt nagy dolgán). Kölcsönöcs masszírozás, simogatás, orál, vagy ha nem kölcsönös, akkor számára mindenképp szükségesek ezek az előjátékok. Síkosító nagyon fontos! (mi a vízbázisúra esküszünk) A hüvely külső masszírozásával kezdem, majd a csikló izgatásával, de figyelve, nehogy elmenjen, mert akkor már nemigen van igénye öklözésre. Alapból 2-3 ujjam bemegy, majd lassan, fokozatosan növelem a számukat. Évekig csak 4 ujjam ment be, illetve olykor két kézzel 5-6 is. Idővel bement a négy ujjam egészen a hüvelykujjam tövéig, ekkor a hüvelyket a tenyérbe szorítva (ahogy ezt leírják a gyakorlottak) majdnem befért az egész öklöm. Amikor sikerült odabent a behajtanom ökölbe az ujjaimat, az mindkettőnknek igen nagy élvezet volt. Ekkor, úgymond csuklóig becuppant a kézfejem! Első ilyen alkalommal nejem hirtelen egy hatalmasat élvezett! Manapság már ki be mozgást is szoktunk, tehát ököllel megtudom dugni. ;) Ahogy említettem, néha azért nem jutunk el idáig, mert hamarabb elélvez és utána már nem kívánja az öklözést, legfeljebb pár perc múltával az orált, a csiklóizgatást. Úgy szokta mondani addigra kifárad a puncija.

Nem tudom másoknál, miként van, nejemnél mindez két gyerek utáni (hagyományos hüvelyi) szülés után jött össze, előtte csak az ujjazás ment. Amióta így tágult, segédeszközből is a nagyobbakat kedveli. (a legnagyobb a King Cock 10, aminek a behelyezhető mérete 20/5 cm)

2020. szept. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egy 30 as nőnek csináltam, bemegy az ököl teljesen, szereti, élvezi, nekem is izgató. 40F
2020. szept. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

feleségemmel mi is szoktuk hüvelyébe. Fenékbe nem szereti egyáltalán. Egyetértek előjáték, megfelelő izgalmi állapot és sok sikositó kell hozzá. Nagyjából negyedévente egszer csináljuk. Először hármasban ment be neki egy másik nő kicsi ökle. Kölcsönösen csinálták egymásnak. Párszor csinálták még, majd egyik alkalommal bement az enyém is, miután a csajé már kitágította.

Páromnak kis szünettel többször is élvezetes. Eddig három egyms utáni menet volt a legtöbb. Úgy elfárad ilyenkor, mintha lefutott volna egy maratont. :-) Nekem is nagyon élvezetes! Amit még szeretek. Utána napokig be van pörögve és szexre éhes. :-)

2020. szept. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!