Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy nálam 20 évvel fiatalabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nálam 20 évvel fiatalabb lány láthatóan akar engem, én is vevő lennék rá, de mégsem engedi meg magának az élvezetet, miért?

Figyelt kérdés
Szingli huszonéves lány, kissé félénk, de a szemeiben él a tűz. Én elvált 40-es vagyok, aki jól tartja magát, általában vonzónak találnak a nők. Ez a lány is. Egyértelmű volt mindig is, hogy vonzalmat érzünk egymás iránt. Sokat beszélgettünk, jól kijövünk egymással, jól érezzük magunkat együtt. Tudjuk mindketten, hogy egy kapcsolatnak nem lenne értelme, hosszútávon nem működne a korkülönbség miatt, nem is akarja ezért egyikünk sem, de egy-egy jó esténk simán lehetne. Ő is akar engem, tudom, többször burkoltan, de kimondta már. Volt már néhány izgalmas, burkolt, perverzebb kis beszélgetésünk is. Többször elhívtam már sétálni, kávézni. Általában hezitált, nem tudta, mit mondjon. Nem csináltunk még semmit együtt. Nemet mond, de közben egyértelműen akarná, mégis meggátolja saját magát. Szerintetek miért? Persze nem erőltetek semmit, de ha meg békénhagyom, ő keresi a társaságom. Ha elhívom, mégsem akar jönni.
2020. szept. 12. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Majd akkor "tudod" hogy akar amikor igent mond... addig csak kíváncsiság. Hogy mi tartja pontosan vissza nem tudjuk, nem látunk a fejébe. Neked kell elérned a bizalmát, hogy gátlásai, félelmei oldódjanak - avagy alkalmiba, vagy éppen szexkapcsolatban (amit tulj.képpen akarsz tőle) - benne legyen. Hogy ezt hogy érd el... na erre te is tudod hogy nincs biztos recept, minden embernél más és más a kulcs.
2020. szept. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Lehet szerelmes beléd,és nem csak szexelni akarna.De jellemző,hogy ge ezt férfiként ne érted meg!😂

25N(leszbikus)

2020. szept. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
*te ezt
2020. szept. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Van tartása.
2020. szept. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ilyen helyzetben. Azért utasítottam el a másikat, mert annál jobban vonzódtam hozzá, minthogy csak szex legyen. Fontos volt nekem. De ha én neki nem, akkor inkább ne legyen semmilyen kapcsolat köztünk, mert abba belehalnék, ha én szeretném őt, neki viszont csak használni kellek.
2020. szept. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Itt mindketten csak szexre vágynánk, tulajdonképpen tisztáztuk ezt már, még ha nem is ilyen konkrét szavakkal. Ráadásul ő kezdte, ő mondta ki, tehát nincs okom azt gondolni, hogy nem így lenne, esetleg többre vágyna. Mégsem szabadul a gátlásaitól.
2020. szept. 12. 21:36
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy neked ezt mondta. Én se mondtam ki nyíltan, hogy szerelmes vagyok egy házas emberbe...de így gondoltam.
2020. szept. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fél, ha jó lesz veled, beléd szerethet. Az pedig számára tragédia volna.
2020. szept. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pedig tuti így van , egyszerűen nem akar sérülni , mert biztos benne , hogy jó lenne veled . Csak , mert azt mondta neked , hogy így ez számára megfelelő és hosszú távon csak a sexuális része működhetne ebből látszik, hogy belül nem ezt érzi.
2020. szept. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!