Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Segítsek a bratyómnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítsek a bratyómnak?

Figyelt kérdés
Tesóm meg akarja dugni a legjobb barinőm és azt kérte beszéljem rá. Van aki csinált már ilyet? Mi lett a vége?
2020. szept. 9. 17:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
21%
Igen és utána csináljátok hármasban. Testvér szex izgi.
2020. szept. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Beszéld rá??? Mégis, miféle ráhatással tudnál lenni arra a lányra? Mit tudnál neki mondani, azon kívül hogy pici reklámot csinálsz neki? Tényleg érdekel a dolog.
2020. szept. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ha megkérném rá, megtenné. De nem tudom hogy lenne utána.
2020. szept. 9. 17:56
 4/19 anonim ***** válasza:
30%
Segíts inkább nekem, hogy megkúrhassam a puncidat. 32F
2020. szept. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
7%
Nekem is segít valaki 27 szűz f?
2020. szept. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
Ez engem is érdekelne mégis hogy tudnád rábeszélni:D ha nekem egy srác nem szimpi, nem vonzódom hozzá, akkor felőlem akárki akármit mondhat, akármilyen 'nagy' ember lehet az illető vagy akármilyen gazdag, de abból nemlesz szex:D
2020. szept. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
61%
Naná hogy segíts neki, a tesód, ez egyértelmű. Az más kérdés, hogy ha a barinőd nem izgul a bratyódra akkor úgysem tudsz mit csinálni, ha meg túlpromózód akkor a barinőd fog berágni miért akarod tenyészkancának használni.
2020. szept. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

A barinőmnek bejön a tesóm, ilyen egyszerű. Egyszer meg is kérdezte, hogy én mit szólnék ha ők... na. Akkor lenyugodott mert közöltem, hogy max 2-3 dugás után dobva lenne, a bátyuska csak dugni akarja, de már a következő buliban más fogja szopni. Szóval a barinőm simán belemenne.

Esetleg valaki a kérdésre is tud válaszolni? Aki már volt valami ilyen szituban...

2020. szept. 9. 18:53
 9/19 anonim ***** válasza:

Bocsi, de most történeteken akarsz csámcsogni, vagy valós választ vársz egy adott kérdésre?

Ha mindketten akarják akkor dugjanak. Ha a barinőd ezért berág, hát berág. Tesód csak egy van, barinőd bármennyi lehet az életben. Ettől a tesód nyilvánvalóan van annyira megértő, hogy a te szempontjaidat is figyelembe veszi. Amúgy nagyfiú-nagylány, el tudják dönteni akarnak-e egymástól valamit.

2020. szept. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
hagyad szegény lányt
2020. szept. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!