Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés az ha az embernek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés az ha az embernek van barátnője?

Figyelt kérdés

El sem tudom képzelni mennyire jó lehet. Főleg akinek már fiatalon van. Nagyon szerencsések az ilyenek, nekik nem kell azon aggódniuk hogy lehet sosem lesz senkijük. Én nagyon sokat szomorkodom emiatt.

Úgy érzem ha lesz is valamikor barátnőm ez a tobb év várakozás, egyedüllét örökké szomorú nyomot hagy bennem.


2020. szept. 9. 09:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Jó érzés, vagy erre pontosan milyen választ vársz?
2020. szept. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
27 f vagyok sose volt barátnőm de én tudom hogy nem jobb érzés mint a magany csak arra vagyunk kondicionálva hogy a parkapcsolatban legyél boldog. Csináld azt ami boldoggá tesz és nem fogsz szomorú lenni
2020. szept. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Két oldala van mint mindennek. Néha unalmas a nyaggatás, írogatás, állandó szervezkedés, vinni őt ide-oda, stb. Viszont van aki támogat, hozzád bújik, van kihez hazamenni, akit szerethetsz és aki viszont szeret. Összességében nagyon jó dolog.
2020. szept. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
2 es voltam az csak , a fókuszodon hogy mi tesz boldoggá
2020. szept. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
nyilván jó bár nemek sincs senkim és nem is nagyon látok rá esélyt hogy lesz. Sokáig azt hittem a szex az ami érdekel elmentem prostizni és kiderült hogy jobban kellene a lelki része. 24f
2020. szept. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kevés az a kapcsolat, ami igazán jó, hozzáad az életedhez, nem pedig elvesz belőle, vagy lehúz. Csodás is tud lenni, de a pokolban is érezheted magad tőle. Javarészt illúzió ez a jajj, de jó nekem, hogy van barátnőm felfogás. 32F
2020. szept. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
Ahogy öregszem, úgy egyre kevésbé hiányzik. Mondjuk én mindennél jobban gyűlölöm a konfliktust, és egy kapcsolatban ilyenből akad bőven, a jó oldalai pedig nem kompenzálják kellő mértékben a rossz dolgokat. Akárhogy is szépítjük: a szerelem és a testi vágy hormonális eredetűek, és ha a hormonok termelése leáll, akkor ott marad két ember, akik jó esetben még barátok és jól érzik magukat együtt. Aki azt mondja, hogy 10-20-stb évvel később is ugyanúgy szereti/kívánja a párját, mint az elején, az hazudik.
2020. szept. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

#6-nak: Gratulálok! Ez az igazság!


A férfiak csak addig gondolják, hogy: "jó lenne", amíg nincs, aztán meg szájbabassza őket a valóság mely szerint nem marad egy szabad önálló gondolatuk sem... :-)


Totál a szerencsén múlik, hogy jó lesz-e vagy nem, ezért lenne nagy jelentősége annak, hogy a kapcsolat elején lenne egy ismerkedési fázis, amit általában átugornak, mert a szexjelenetekre nagyobb hangsúlyt fektetnek, aztán meg csodálkoznak, hogy ez is szar volt, meg az is... :-)

2020. szept. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%

Az egyébként nem szerencse dolga, hanem tenni is kell érte.

De jól irja a 7., már nálunk is ez van , elvagyunk egymás mellett.

2020. szept. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
94%

Ha szerelmes vagy akkor a legcsodálatosabb érzés, egy pillanat alatt el fogod felejteni azt ami most nyomaszt.

Abban a fent hozzászólóknak igaza van, hogy egy sz.r kapcsolatba megszokásból beleragadni, ahol már szinte csak viták vannak és kvázi csak lakótársad - na az meg nagyon rossz.

2020. szept. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!