Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért indulok be tőle, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért indulok be tőle, ha egy pasi jól vezet?

Figyelt kérdés
Aztán jönnek az apró részletek, ahogy fogja a kormányt ahogy vált...más is van így vele, vagy csak én vagyok fura? 😅

2020. szept. 9. 07:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Imádom a pasim nézni vezetés közben. Ahogy ül, ahogy irányít.... Ha nem lenne balesetveszélyes tuti, hogy már többször ráugrottam volna menet közben 😅😂
2020. szept. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

#6! Ért a kormányhoz? Az mit jelent? Tudja tekerni jobbra és balra?

A forgalmi szituációk felismerése, a Kressz betartása nem is szempont?

2020. szept. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha valamiben nagyon jo vagy, azt magabiztosan csinálod, a magabiztosság pedig a legjobbat hozza ki mindenkiből. Márpedig a lanyok alapból szeretik az autókat, meg ha egy pasi ért is ahhoz. Nem nagyzolásbol, de én is pl imádok, és tudok is vezetni, sok lánynak imponáltam már ezzel.
2020. szept. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem hittem volna hogy futarként beindíthatom a nőket, de jó tudni hogy egyesek a vezetésre izgulnak 😂😂😂
2020. szept. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!