Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Délután írta valaki hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Délután írta valaki hogy szexkapcsolatra csak olyan pasi alkalmas, akinek nem 13 cm a farka?

Figyelt kérdés
Szóval akkor most mégis a méret a lényeg, vagy mi a helyzet ha a csajnak kicsi a melle vagy lapos a segge, akkor ő sem alkalmas?

2020. szept. 8. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Szexkapcsolatra ugyanolyan pasi alkalmas mint normál kapcsolatra: normális, értelmes, figyelmes, tökmindegy mekkora a brokesz (használni viszont tudja is).
2020. szept. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Nem láttam ezt a ki írást, de tudod ez úgy van, hogy általában azok a nők akik így gondolkodnak, azok sosem néznek magukra.

Úgy vannak vele, hogy nekem p.inám van, és ez bőven elég.

Az tök mindegy szerintük, hogy se segge nincs, se melle, és még esetleg buta is mint a tök,a lényeg, hogy puncival született.

Sokszor nézem, hogy 1-1 nőnek olyan el várásai vannak férfi téren, hogy nem értem.

Meg azokat sem akik szóba állnak velük.

F

2020. szept. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Ezzel a dologgal tényleg ne foglalkozz. Az a nő aki farok alapjàn keres partnert, egy normàlis férfinak sem kéne. Ugyan ez a màsik oldal. Azok a férfiak akik csak a segget nézik teszem azt. 13 centivel is lehet nagy bulit csapni.
2020. szept. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
92%
Tudod kiknek nem való szexkapcsolat? Akik annyira gyerekek még, hogy ilyeneken gondolkoznak és ilyen kérdéseket írnak ki. A legtöbb ember aki ócsárolja az átlagos vagy kisebb méretet, az általában troll pasi, nem pedig nő...
2020. szept. 9. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!