Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jelenleg 8 napja nem élveztem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Panther777 kérdése:

Jelenleg 8 napja nem élveztem el, miközben sokszor izgattam magam, csak mindig leálltam. Szeretek így játszani. Ki mikor élvezett legutóbb? és van akit izgat ilyesmi?

Figyelt kérdés

2020. szept. 8. 09:10
 1/9 A kérdező kommentje:
És férfi vagyok, így értelmezzétek a kiírást :)
2020. szept. 8. 09:20
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem izgat, utoljára este élveztem el, 20/l
2020. szept. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
20 perce sültem el, tegnap meg 3x. Engem izgat, de nem bírom ki nélküle :D
2020. szept. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

Soha nem élveztem el, szerintem soha nem is fogok.


19/l

2020. szept. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
4-es ennyire azért ne legyél letörve. Miért ne lehetne neked is orgazmusod. Csak gyakorolni kell és tanulni. No meg nem árt, ha szépen lebontod a belső gátakat és elkezded szeretni önmagad. :)
2020. szept. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Köszönjük a közérdekű információt 😃 a te bajod bro' ha nem viszed végig, de aztán ne lepődj meg ha éjszaka meglátogat a g.citündér 😃
2020. szept. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, 12 éves koromban kezdtem a maszturbációt, a szexen és pettingen kívül, amit egyedül megtehettem, már megtettem. Minden átkozott oldalt végigjártam, a kezdőknek szóló dolgoktól kezdve a mindenségig. Mára pedig feladtam. Libidóm az van, de már neki se állok, mert soha nem kielégítő. Az elején persze nem arra ment, hogy görcsösen élvezzek el mindenképp, de 7 év után már ez van, csak görcs. Belső gátak biztos vannak, csak nem tudom, miért. Már nem is érdekel.
2020. szept. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szoktam ezt csinálni 1-2 hétig nem élvezek el és párszor közbe izgatom.
2020. szept. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A végén meg elrontott orgazmus és mehet előről :P
2022. jún. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!