Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha annyira jó a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha annyira jó a szex egy pasival, hogy emiatt nem bírom kidobni már évek óta? (Pedig megérdemelné) Éreztetek már ilyen erős vonzalmat valaki iránt?

Figyelt kérdés

Szexkapcsolatról van szó, ami egy barátságból alakult ki.

Azt tudni kell, hogy nekem előtte egy partneremmel sem volt hüvelyi orgazmusom, csikló is csak akkor ha én izgattam magamat szex közben. Tehát még kinyalással sem élveztem el soha, pedig tényleg igyekeztek és figyelmesek voltak az exeim.

A mostani sráccal viszont maga a mennyország... tény hogy nem az első alkalommal jött a hüvelyi orgazmus, de mára már annyira összeszoktunk ilyen téren, hogy gyakorlatilag szex alatt folyamatosan orgazmusaim vannak, anális, hüvelyi és csikló is. Elélveztem már attól is többször, hogy csak megmasszírozta a hátamat, de legutóbb már attól is, ahogy szex után (miután már végeztünk és ő is elélvezett) rám feküdt “megpihenni”, egyszerűen annyira izgató volt az érzés, ahogy rám nehezedik és hozzám bújik hogy ettől is orgazmusom lett. Szóval már ott tartok, hogy ha hozzámér, lassan attól is elélvezek...

Ami miatt viszont abba kellene hagynom ezt az egészet, az az hogy én most már komoly kapcsolatot szeretnék és elkezdtem többet érezni iránta, amit ő nem viszonoz egyáltalán. A szexben 110%-ot nyújt, de a régi barátságunkból sem maradt már semmi. Nem hallgat meg és nem érdekli ha valami bánt. Ez pedig így nem vezet sehova, szeretném valahogy kizárni az életemből, de nagyon félek hogy soha senki nem fogja tudni megadni azt amit ő.

Voltatok már hasonló helyzetben? Mi lett belőle?


2020. szept. 7. 23:10
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
#10 erre nem tudnék válaszolni, külsőre az összes exem teljesen más volt. Ami leginkább közös volt bennük, hogy mindegyik elég extrovertált és magabiztos pasi volt, mellé értelmes és humoros, úgymond a társaság középpontjai. Én viszont elég csendes és magamnak való vagyok, pont ezért nincs is nagyon alkalmam egyáltalán találkozni velük. Nemhogy még a lábukról is levegyem őket 😕
2020. szept. 8. 14:02
 12/15 anonim ***** válasza:
Hát valahogy mégis megismerted őket. :) Egyébként nekem kifejezetten tetszenek a kicsit csendesebb visszahúzódó nők, mert utána ki lehet hozni belőlük a vadmacskát... :D
2020. szept. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

“ nem szokott csak úgy megdugni idegen csajokat”


HAha persze persze a pasik már csak ilyen válogatósok, nem fekszenek össze idegen csajokkal :D

2020. szept. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
#13 akkor úgy mondom, hogy elég válogatós ilyen téren :D van egy típus ami külsőre az esete és azt mondta h másmilyen lányokra neki nem áll fel 😅
2020. szept. 8. 20:30
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ne dobd ki, mert bármennyire is fáj kimondani, de a szexualitás megélése előrébb való a többi dolgnál. Le lehet pontozni, de akkor taoasztakd meg milyen érzés, amikor kidobtad és utána hónapokon keresztül ürességet és hiányt érzel, mert a többi férfi nem fogja tudni nyújtani azt az intimitást és kielégülést. Keresni fogod és rendszeresen azt tapasztalod, hogy ez nem az, amit szeretnél. Az sem az, amit szeretnél. És utána mennek az üzenetek az exnek, hogy hiányzol, stb.


Egyébként mennyire vastag a pénisze?

2020. szept. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!