Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha annyira jó a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha annyira jó a szex egy pasival, hogy emiatt nem bírom kidobni már évek óta? (Pedig megérdemelné) Éreztetek már ilyen erős vonzalmat valaki iránt?

Figyelt kérdés

Szexkapcsolatról van szó, ami egy barátságból alakult ki.

Azt tudni kell, hogy nekem előtte egy partneremmel sem volt hüvelyi orgazmusom, csikló is csak akkor ha én izgattam magamat szex közben. Tehát még kinyalással sem élveztem el soha, pedig tényleg igyekeztek és figyelmesek voltak az exeim.

A mostani sráccal viszont maga a mennyország... tény hogy nem az első alkalommal jött a hüvelyi orgazmus, de mára már annyira összeszoktunk ilyen téren, hogy gyakorlatilag szex alatt folyamatosan orgazmusaim vannak, anális, hüvelyi és csikló is. Elélveztem már attól is többször, hogy csak megmasszírozta a hátamat, de legutóbb már attól is, ahogy szex után (miután már végeztünk és ő is elélvezett) rám feküdt “megpihenni”, egyszerűen annyira izgató volt az érzés, ahogy rám nehezedik és hozzám bújik hogy ettől is orgazmusom lett. Szóval már ott tartok, hogy ha hozzámér, lassan attól is elélvezek...

Ami miatt viszont abba kellene hagynom ezt az egészet, az az hogy én most már komoly kapcsolatot szeretnék és elkezdtem többet érezni iránta, amit ő nem viszonoz egyáltalán. A szexben 110%-ot nyújt, de a régi barátságunkból sem maradt már semmi. Nem hallgat meg és nem érdekli ha valami bánt. Ez pedig így nem vezet sehova, szeretném valahogy kizárni az életemből, de nagyon félek hogy soha senki nem fogja tudni megadni azt amit ő.

Voltatok már hasonló helyzetben? Mi lett belőle?


2020. szept. 7. 23:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Az nem lehet, hogy mostanra tanultad meg, hogy mi jó a testednek, és már egy másik pasival is menne kis gyakorlás után?
2020. szept. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%

Velem is volt már hasonló (vagy inkább rosszabb, velem bunkó volt már a végén,megbántott). Nagyon nehéz volt elengednem, tulajdonképpen csak úgy sikerült, hogy már ő nem akart velem lenni. A lényeg: azt hittem én is hogy sosemleszmár hasonló szexben részem, aztán megismertem a jelenlegi páromat és rájöttem hogy eddig nem is tudtam mi az a jó szex:D

Szóval ne félj, nem ér annyit ez az egész hogy rosszul érezd magad. Lesz majd más is akivel jó lesz a szex és sokkal többet fog adni neked egy dugásnál

N

2020. szept. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
15%
Gyökér vagy.
2020. szept. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
42%

Add nekem azt a pasit!

Nem lenne veled bunkó, én pedig ki lennék elégítve. ;)

2020. szept. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nagy pénisze van? Ha igen, kb mekkora? (lehet hülye kérdés, de kíváncsi vagyok, hogy köze van-e a mérethez)
2020. szept. 8. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

4-es, honnan tudod, hogy számodra is ilyen jó lenne-e? :D Nem biztos, hogy kettőtök között is meglenne ugyanaz a vonzalom.


Kérdező, arra esetleg nincs esély, hogy keresel valakit, akivel komolyabban tervezel, kipróbálod pár alkalommal, hogy milyen a szex és ha minden jónak tűnik (nem kell feltétlenül egy érintéstől elolvadni, hisz ahhoz a jelenlegivel is idő kellett), akkor dobod a mostani pasit végleg?

2020. szept. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#6 én próbálok nyitni más pasi felé is, de ha nagy ritkán megtetszik valaki, akkor ez nem kölcsönös :/


#5 nagy pénisze van, 18-21 cm között (izgalmi állapottól függ), de nem szokta tövig betolni mert az már fáj. Szóval nem hiszem hogy köze van a dolognak a méretéhez.


#4 ah nem adom senkinek, féltékeny is vagyok eléggé mert nagyon sok lány barátja van 😅 meg amúgy is elég válogatós ilyen téren, nem szokott csak úgy megdugni idegen csajokat 🤣

2020. szept. 8. 09:43
 8/15 anonim ***** válasza:
Probalkozz tovabb masoknal, lehdt tenyleg csak bele tanultal a dolgokba es menne massal is mar
2020. szept. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Rozsaszin köd van a fejed körül.Ha rossz erzeseket kelt benned a pasi akkor nem kéne vele lenned. Ha meg olyan jo a szex akkor nem kéne elengedned. Kezdj el ismerkedni es ha vkibe beleszeretsz akkor majd le tudsz rola válni.
2020. szept. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Miért, neked milyen pasik tetszenek?
2020. szept. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!