Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek igaz hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz hogy a legtöbb pasi pénisze 16-19 cm között van?

Figyelt kérdés

2020. szept. 6. 17:23
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Itt gyakorin nagyobb az átlag :)
2020. szept. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
2020. szept. 14. 08:37
 23/34 A kérdező kommentje:
#20 Mindkét cikkben bk. A legalján irja. Az itt olvasottak alapján tökéletesen alátámasztja, hogy miért ír itt is szinte mindenki 15-18 cm közötti méretet. A többi kamu statisztika alapján egy 17-17.5 centis pénisz jóval átlagon felülinek számít, holott igazából egy teljesen átlagos, és nagyon gyakori méret.
2020. szept. 14. 08:43
 24/34 anonim ***** válasza:

Kár azon rugóznod, hogy mi az átlag.

Nem azt átlagost keresik a nők, ha csak könnyeden szexelni akarnak, és bizony szórakozóhelyen a férfihoz simulásnál megvan már a csekk. :)

2020. szept. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
#24 A nők a 17-18 centiseket szeretik, ezt kár tagadni.
2020. szept. 14. 10:30
 26/34 anonim ***** válasza:
A nők azt szeretik ha magabiztos vagy, ápolt, jó kisugárzású és ami rohadt fontos de elég kevesen mondják, jó illatú. Ha ezekkel rendelkezel, hamarabb összejössz egy csajjal mintha átlagon felüli méreted van.
2020. szept. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
#26 Tudom, és ez teljesen igaz, de legyünk őszinték. Melyik pasi lesz magabiztosabb az ágyban, akinek 18 centi van a lába között vagy akinek 12 cm? Az enyém jóval nagyobb mint 12, de lényegtelen. Tudom hogy fejben dől el, de nagyobb szerszámmal könnyebb magabiztosnak lenni az ágyban.
2020. szept. 14. 16:56
 28/34 anonim ***** válasza:
#26os vagyok, igazad van abban, hogy a nagyobb méret nagyobb magabiztosságot adhat, de önmagában attól, hogy valakinek nagyobb, még nem jut el a nőkkel az ágyig. Az én méretem valamivel átlag alatti, mégis magabiztos vagyok és eddig jó visszajelzéseket kaptam, előfordult, hogy egy alkalmi után a lány egyik barátnője írt rám, hogy talizhatnék vele is. Szerintem a méreten stresszelni a legnagyobb hülyeség, mert ez nem egy olyan dolog, amin vátoztatni tudsz. De persze ezzel ekéggé elkanyarodtam a kérdésedtől
2020. szept. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
#28 A pénisz hosszán nem lehet változtatni, de a vastagságán igen, és mint tudjuk az fontosabb mint a hossz.
2020. szept. 15. 11:17
 30/34 anonim ***** válasza:

Kérdező, köszi a választ és a linket! Viszont honnan veszed, hogy az a valódi statisztika ami abban a 2 cikkben van?


Nincs pontos hivatkozás, csak oda van b@szva,hogy WHO egy felmérése alapján. Nem írták le azt se hogy hány emberen végezték a tesztet, és, hogy pontosan mikor.


Ha elolvasod a külföldi felméresket, ott hiteles adatokkal alátámasztott felmérések más számokat írnak. És rengeteg felmérés készült, rengeteg emberen. Hogy direkt kamu adatot közölnének? Ugyan éppen elképzelhető lenne, de csak akkor, ha az ellenkező irányba torzítanák az adatokat (fölfelé), ugyanis anyagi érdek mindig az elégedetlen, pszichésen is megnyomorított emberekből van.


Az, hogy tudatosan kitalálták, hogy lefelé neghamisítják az összes mérést, csak azért, hogy a férfiak jobban érezzük magukat..? Egyszerűen nincs értelme, senki érdeke nem kíván ilyen hülyeséget és senki nem invesztálna pénzt olyan felmérésekbe, aminek semmilyen anyagi haszna nincsen.


A másik meg a WHO-sban, hogy az Európaiak 53%-a 15,1 - 17,5 cm között van. Ez elég torz adat, Mert abba tartományba nagyin sokféle adat beleesik. A 15,4 cm is például. Lehet, hogy annak az 53%-nak a 70%-át például 15,3 - 15,7 cm közöttiek teszi ki. :D


De persze én nem vitatkozni akarok semmiképp, én csak leírtam az álláspontomat és köszönöm, ha Te is megosztod a gondolataidat. Kíváncsi vagyij6a véleményre, mert engem is érdekel a téma. Én egyébként 16,5 és 17,2 cm közötti mérettel rendelkezek (helyzettől függően) és sajnos nem vagyok megelégedeve a saját méretemmel.. Így hát én is sokat szoktam ezen a témán rugózni, hogy na kinek mekkora lehet :D

2020. szept. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!