Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok minél nagyobb egy pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok minél nagyobb egy pasi farka annál beképzeltebb?Ez igaz?

Figyelt kérdés
2020. szept. 6. 10:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Igen
2020. szept. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
56%
Szerintem nem. A pasim farka 22cm, és a legszerényebb ember akit ismerek😊
2020. szept. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
85%
Nem hiszek hogy összefüggésben állna
2020. szept. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Nincs összefüggés a kettő között szerintem, ugyanúgy lehet önbizalomhiánya
2020. szept. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ha jó nagy farka van akkor miért lenne önbizalom hiánya?Mondjuk ha van vagy 23 centis farka akkor miért lenne önbizalom hiánya?
2020. szept. 6. 10:45
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Mert attól hogy nagy farka van, még lehet olyan testrésze amivel nincs megelégedve,vagy előnytelen kinézete van a nagy farka mellett. Attól hogy valakinek nagy van nem biztos hogy jól is használja.
2020. szept. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
A legbeképzeltebb pasi, akivel találkoztam, teljesen átlagos méretű volt. A legnagyobb méretűnek meg egészséges önbizalma volt, még arra sem volt beképzelt, amire lehetett volna (iszonyat intelligens volt). Szóval az én tapasztalataim alapján nincs összefüggés.
2020. szept. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kérdező! A kérdésedben beképzeltségről írsz, majd késöbb önbizalom(hiányról). Azért a kettőt nem keverném össze, mivel attól, hogy valakinek nagy mérete miatt van önbizalma, odamer menni egy nőhöz, esetleg tudja, hogy jó is az ágyban, attól még nem valószínű, hogy nagyképű is. Tisztelet a kivételnek, de inkább a kisméretűek kompenzálnak nagyképíűséggel, német (20 éves) prémiumárkás autóval. Nem véletlenül nevezik az ilyen autókat péniszhosszabítónak ! 🤣
2020. szept. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Te is önbizalom hiányos vagy kérdező.
2020. szept. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%
Nem minden esetben, de nagy átlagban igen. Nincs annál szánalmasabb amikor valaki a farka méretével dicsekszik. Mintha emiatt több lenne bárkinél, és megdolgozott volna érte.
2020. szept. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!