Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex menstruáció alatt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex menstruáció alatt?

Figyelt kérdés

Még sosem csináltuk ilyenkor, de most a barátom felhozta. Tudtok segíteni, hogy mire számítsak? Nagy kosszal jár? Ilyenkor mik a legjobb pózok? Mik a tapasztalaitok? A mensi 4.napján lennénk együtt.

Köszönöm a válaszokat



2020. szept. 5. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hat, azt te tudod, hogy mennyire verzel erősen, vagy hogy melyik napokon a legerosebb. Én csináltam már párszor, de többnyire már a gyengébb napokon. Törölközőt kell tenni magatok alá és ne valtsatok pozt, ugy nem lássátok a vért. Misszionárius a legjobb, mert nem látsz nagyon a farok, ha esetleg véres lenne. Van amikor csak vöröskes színű utana, de volt már példa, hogy gusztustalan sűrű folyadék volt a farkamon.

Ja és finoman dugjon, ne nagyon csattogosan, mert frocsogni fog oldalra is. És okvetlen ovszerezzetek közben.

2020. szept. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem nem normális a barátod! Lehet jönni a szöveggel, hogy a jó katona a vérben is harcol, csak melyik katona mosta ki utána a véres ágyneműt? Gondolom egyik sem. A vértől meg nem is fog úgy csúszni, sőt inkább ragadni fog minden, szóval nemigazán az a kellemes dolog, hogy erre a tettre tudnálak bátorítani. Sőt lehet kellemetlen lesz mindkettőtöknek.
2020. szept. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%

A fene az ízlését.

Valljuk be, a menstruációs vér büdös. Mivel nemcsak sima vér, hanem teli van levált méhnyálkahártya darabokkal is.

Én biztos nem engedném a helyedben, de nekem fontos a higiénia 🤷‍♀️

2020. szept. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 4. Napon már csak pár csepp van reggel, szóval mi olyankor már simán együtt vagyunk.de ha neked erőssebb akkor nem javaslom.

Ha meg annyira nagyon akarjátok akkor csakis óvszerben.

Legyél alul, és legyen alattad egy törölköző.

2020. szept. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Kosszal" nem jár, de ha erősebb a vérzésed, akkor biz' vér lesz. Dupla lepedő/törcsi, vagy csináljátok a fürdőben.

Két fontos tanács:

1) Menses idején is teherbe lehet esni! Ha nem is mindig, de van amikor több petesejt érik be időben eltolva, szóval olyankor is kell védekezni.

2) Higiéniára 2x figyelni, mert menses idején kicsit megbomlik a hüvelyflóra egyensúlya.

2020. szept. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz takarítani, ráadásul nektek is tisztálkodni kell utána, akkor csináljátok a zuhany alatt praktikusan hátulról, vagy ha jó erőben van, akkor fel is kaphat. Esetleg a mosdó szélébe kapaszkodva.
2020. szept. 6. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A legjobb ha nem zavar a vèr amugy ilyenkor jobban kívánja a szexet a partnerem hamarabb is elélvez!
2020. szept. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!