Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Csupasz, fazon vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Csupasz, fazon vagy szőrös?

Figyelt kérdés
Magadon, es egy pasin milyen jön be jobban?
2020. szept. 5. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Teljesen szőrös vagyok. A borotvától meg a gyantától őrületesen viszket 0-24, képtelen vagyok úgy élni. Ha van szexpartnerem, ollóval rövidre vágom a szálakat. Eddig senki nem vágta be a hisztit úgy, ahogy gyakorin szokás.
2020. szept. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

En csak csupaszon vagyok hajlando szexelni. Nem tudom elviselni magamon, ha szoros odalent.


A paromat csupaszon es szorosen is ugyanugy kivanom.


19/L

2020. szept. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Csupasz vagy rövidre nyírt. A lényeg, hogy legyen igényes, és ne csak elhanyagoltan ott legyen a szőr.
2020. szept. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én magamon rövidre nyírom, így kényelmes a páromon nem érdekel, ahogy neki jólesik
2020. szept. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Értelmesebb, normálisabb pasihoz tartozó. Ha nagyon zavar a bozont, akkor majd megkérem kicsit igazítsa (nem előre), de ha nem teszi meg akkor is jó csak legyen normális, figyelmes és szeressen.
2020. szept. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én tizenévesen nagyon szőrös voltam. Nem piszkált miatta senki, viszont egyáltalán nem éreztem magamat nőiesnek. Szerintem emiatt van, hogy én a szexet kizárólag csupaszon élvezem.

Nem reklám, de az IPL megváltás volt, rendszeresen villogtatom magamat, hála az égnek, már nagyon kevés szőrzetem van. Azt a kicsit nem nagy fáradság leborotválni. Nincs kipattogzás!

Párommal hétvégente találkozok, a péntek esti programom egy teljes szőrtelenítés - kar, láb, hónalj és intim.

A pasim imádja és nekem is van önbizalmam.


Ő férfi létére mérsékelte szőrös. Csak annyit kérek tőle vágja rövidre a cerka körül, nem szeretem ha szőr kerül a számba.

2020. szept. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szintén a csupasz szexet támogatom női oldalról. Számomra sokkal izgatóbb amikor így érint meg a partner.

38N

2020. nov. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fazon, vagy szőrös mindkettő
2020. dec. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem zavar a szőr magamon és a páromon is
2020. dec. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!