Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heterokent ki lehet bírni ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heterokent ki lehet bírni ha be kell kapnom egy farkat pár percre, és szopni?

Figyelt kérdés
Sajnos fogadást vesztettem. Nők ellen. Mit tegyek?? F 😢

2020. szept. 5. 16:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Nem teljesíted és ennyi. Szexuális kényszerítés bűncselekmény. Nem kényszeríthetnek, hogy szopjál farkat.
2020. szept. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
hülye vagy. én ha fogadtam is volna, akkor se tenném meg. ha nem tetszik nekik, nem tetszik, kit érdekel
2020. szept. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Csináld csak meg szépen. Nem az lesz a ciki, ha nem kapsz be egy farkat, hanem az, hogy belementél egy fogadásba és veszítettél és nem vagy képes teljesíteni, a megbeszélteket. Na ez a gerinctelenség, ha nem tartod magad a fogadáshoz. Én a helyedben megcsinálnám, mert nekem számít a becsület, és ha mondok valamit, akkor az úgyis van, nem ígérgetek a levegőbe semmit se. Máskor ne fogadjál ilyenbe, ha nem tudod tartani magad hozzá.
2020. szept. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Vagy kamus vagy, ami szinte biztos, vagy van egy b-zi a fogadás szereplői között.
2020. szept. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem bzi hanem biszex. És nem kamu.
2020. szept. 5. 16:54
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

Miért nem abba fogadtatok a nőkkel, hogy:


1.: Ha nyerek, akkor megbaszlak mindnyájatokat!

2.: Ha vesztek, akkor is!


:-)

2020. szept. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
Egy normális ember ilyenben nem fogad. Ha nem szereted a farkakat, akkor nem kellett volna ilyenben fogadnod, most viszont teljesítsd, amit ígértél kis búza.
2020. szept. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Lol 😂 mondhatni ezt jól beszoptad
2020. szept. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
Jajj aranyos, hát nem szereted a tömlőssajtot? 😂
2020. szept. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%
Hülyeség volt ebben fogadni, szerintem ne teljesítsd. A szexualitás soha nem árucikk, hanem két ember öröme: ha a barátaid, ismerőseid erre kényszerítenének, hogy megalázd magadat, akkor nem jó barátaid vannak, jobb, hogy kiderült és otthagyod őket. Ilyen barmokat jobb nem barátnak tudni. Ha csak vicceskedő dolog, akkor pedig legfeljebb lesz néhány megjegyzés, hogy nem tartod a szavad: jobb, mintha azon menne a poénkodás, hogy kit, miért szoptál le.
2020. szept. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!