Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki lehet bírni lányok ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lehet bírni lányok ha valóban igaz?

Figyelt kérdés

Bnőm azt mondta ő minden másnap szexelne kb.

Viszont mi nagyon ritkán szeretkezünk kb 4 havonta; hiába élünk együtt. Ennek oka h én hamar elsülök ami lelomboz engem. Megcsalás nincs.


2020. aug. 13. 08:31
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Kibírni ki lehet, csak minek. Így, hogy te nem próbálsz meg javítani a teljesítményeden és figyelmen kívül hagyod a barátnőd igényeit, nem lennék sokáig veled a helyében. Évi 3 szex? Minek így a kapcsolat, szingliként többet tud dugni az ember.
2020. aug. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Talán ha tényleg minden másnap csinálnád tovább birnád.
2020. aug. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Mitől lenne megcsalás ha egy perc alatt elmész? :D


Amúgy én 30 perc után se tudok elmenni, adnék neked belőle 15 percet szívesen. :P

2020. aug. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem a hamar elsülés jobb mint 4 havonta egyszer szexelni.:D

Orál sincs? Mert ha semmi szexualitás nincs a kapcsolatotokban akkor szakítás vagy megcsalás lesz vége szerintem.

2020. aug. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Ki lehet bírni, csak nem akarnám. Nekem ennél többre van szükségem, szerintem a szexualitás fontos része egy kapcsolatnak, nem akarnék úgy lenni valakivel hogy na akkor ezt kibírom, de teljesen más amire vágyom
2020. aug. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Hát én tuti nem maradnék együtt egy olyan pasival aki évente háromszor dug meg. Felejtős.
2020. aug. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Régebben volt orál meg simogatások mára már ez sincs, de sztem ez a kettőnk közti gondok miatt
2020. aug. 13. 09:17
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Ki bírni ki lehet de szerintem még a rövid menet is jobb a semminél, max többet orálozik nekem a pasi
2020. aug. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

Akkor azt lehet mondani hogy szimplán barátok vagy lakótársak vagytok.

Egy párkapcsolathoz hozzátartozik az egészséges, rendszeres szexualitás.


Szerintem kapd össze magad és gyakorolj, mert ha így folytatod, elveszíted, és nem találsz még egy olyan nőt aki ezt eltűri.

Nem azt kell mondani hogy nem szexelek mert hamar eldurranok, hanem fejleszteni kell magad. Vannak technikák, olvass utána, vagy kérdezd meg itt a srácokat hogy ők hogy tanulták meg késleltetni az orgazmust.

2020. aug. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
88%
Nekem felejtős lenne egy ilyen kapcsolat. 4 havonta szex az vicc kategória.
2020. aug. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!