Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ez valóban így van?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez valóban így van?

Figyelt kérdés

Nem egy kiéhezett tinifiúcska vagyok, általában csak beszélgetek neten hátsó szándék nélkül. Persze erotikus témákra is nyitott vagyok, sőt, jókat is szoktunk beszélgetni, néha flörtölés is megy, egymás húzása...

Szóval sokan szexelni akarnak velem, de ott a sok kiéhezett pasi, velük mégsem.


Egyik beszélgető partnerem azt mondta, hogy ő neki azért izgalmasabb ez, mert én nem dugok mindenkivel és ez kihívás számára.

Tényleg így tekintenek egyes csajok erre, hogy ha valaki nem nyáladzik utánuk, de normális, akkor azzal le kell feküdni, mert kihívás? :D


2020. máj. 25. 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
Mutass képet magadról priviben!
2020. máj. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem így tekintenek rá, nem kihívásnak tekintik, csak azzal hogy normális vagy el tudod nyerni a szimpátiájukat. Márpedig a szexhez az kell, nem pedig a "mi van rajtad", "volna kedved dugni" kérdések meg kéretlen farokképek.
2020. máj. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

ők sem látnak képet általában, sőt nagyon kevés partnerem látott képet rólam

teljesen átlagos kinézetű vékonyabb srác vagyok, nem vagyok izmos meg hasonlók


a szimpátiát tudom, hogy elnyerem, de ha megmondom, hogy nem fogom megdugni őket, akkor azért még fűznek jó páran

2020. máj. 25. 19:38
 4/11 anonim ***** válasza:
33%
Tehát nem mersz küldeni képet. Messziről jött ember...
2020. máj. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Annyi igazság van, hogy a lányok, főleg az ilyen 15-23 közöttieknsk nem esik jól, hogy nem akarod őket megdugni, ezért akarják ennyire. Tipikus "nem kell a normális, csak aki mellett tuti bőgni fogunk" rész annyi különbséggel, hogy itt te vagy a rossz, mert nem akarod megfektetni őket.
2020. máj. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#4:

megmondtam nem a kép a lényeg, a beszélgető partnereim sem láttak képet


18-50 körülig vannak nők, mivel nem megfektetni akarom őket és jókat lehet beszélgetni, így nem annyira a kor számít, hanem tudunk e jókat beszélgetni

2020. máj. 25. 20:44
 7/11 anonim ***** válasza:
33%
Ne etessél már engem a hülyeséggel!
2020. máj. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

ok a saját nyomorodat ne itt rinyáld el

gondold azt kigyúrt izmos vagyok és minden csaj ezért vágyik rám és neked nem jut egy sem, mert mind itt áll sorban az ajtónál

szia

2020. máj. 25. 20:51
 9/11 anonim ***** válasza:
2 essel teljesen egyet értek
2020. jún. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

azt tudom, hogy vannak olyan lányok is akiknek ez nagyon bejön, hogy érdeklődöm és normális vagyok velük


de a kérdés arra vonatkozik, hogy van olyan akinek pont ezért izgató, mert kihívás :)

2020. jún. 10. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!