Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rossz velem a szex ha nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz velem a szex ha nagyon tág vagyok?

Figyelt kérdés
Másabb egy pasinak vagy jobb egy szűk nővel lenni?
2020. szept. 3. 07:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

Meg kell találni a kompatibilis farkat, ennyi... van akinek az jön be, főleg, ja jó vastag a műszer.

Én a szűk, meleg punciért vagyok oda, imádom, hogy érzem végig, ahogy az elején nagyon szorít, utána lassan" enged", hmmmmmm....

2020. szept. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 hájaaa ***** válasza:
36%
Rosszabb de ettől függetlenül lehet jó a szex
2020. szept. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Vastag műszerrel is nagyobb élvezet az átlagos mértékben tág punci.
2020. szept. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
22%
Mit jelent a nagyon tág? Egyébként meg nekem szerintem tetszene... tudnék változatos módokon játszani veled. :)))
2020. szept. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
77%

Én jobban szeretem ha szűk a punci,

De ha egy nőt szeretek nem a luk-tágulat miatt fogok vele maradni, vagy szakítani.

Mondjuk ha kiderül a nőről aki a partnerem, hogy tág, és kolompolok benne, akkor megkérném, hogy szorítson rá, vagy gyakorolja velem ezt, mert nekem az lenne a jó ha érzem ezt. Kommunikáció és egymásra figyelés. Elszaladni emiatt töketlenség,

40f

2020. szept. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Roman00SA ***** válasza:
Nekem kifejezetten jobb a tag punci mivel vastag a farkam es egy szuk punciban hamar elmegyek
2020. szept. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!