Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan bírhatnám tovább a szexet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bírhatnám tovább a szexet?

Figyelt kérdés
Változó egyébként. Ha valaki nagyon jól csinálja, akkor elképesztő hamar el tudok menni, de van amikor meg 1 óra se elég. Még egy műp,nát is vettem nemrég, hogy gyakoroljak vele. De mondjuk ezt is szimplán ha csak huzogatom gyorsan, néhány perc alatt megvagyok. Mit tehetnék, hogy tovább bírjam élesben is? Hogy ne menjek el2 perc alatt mondjuk, ha hátulról tolom keményen... Mondjuk oráltól meg pl egyáltalán nem tudok elmenni... Pedig izgatóbbnak tartom, mind a szexet. Ezt se értem
2020. szept. 2. 02:12
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Azért nem bírod sokáig, mert a varázs puncija annnyira jó. ;)
2020. szept. 2. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogyan bírhatnám tovább akkor azt a varázspinát?
2020. szept. 2. 04:00
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Ha nem lenne annyira varázs pina. :)
2020. szept. 2. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű. Egyszer menj el gyorsan, utána már sokkal tovább fogod bírni a másodikat.
2020. szept. 2. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát, ilyet is próbáltam, a csajt annyira kiábrándította, hogy lelépett nem sokkal miután végeztem, f"áradt volt" a másodikhoz :'D
2020. szept. 2. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!