Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Adsz vagy kapsz sextársasjáték?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adsz vagy kapsz sextársasjáték?

Figyelt kérdés

Ki használta már?

Mik a velemények?

Kell hozzá valami egyéb kiegészítőt venni?



2020. szept. 1. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:
90%

Nekem ezek túl fantáziatlanok.. és néha erőltetett.

Ez azoknak jó akik még nemrég jöttek össze, és még a szexben sincs oyan túl sok tapasztalatuk.

Pl. asztalon szexelni - ki lehet próbálni egyszer az életben, és az pont elég. Utána amikor tényleg úgy hozza a sors (mondjuk egy irodában) akkor baromi jó, egyébként meg kényelmetlen. Ugyanez igaz a zuhanyzós szexre stb.


Én igazán jó szextársast még nem láttam.


Sztem sokkal izgalmasabb, egy sima társas, ahol a nyertes bizonyos jutalmat kap a vesztestől (de nyugodtan lépjetek ki a komfortzónából, különben nem izgalmas). Vagy egy egyszerű játék feltuningolva, vetkőzős póker mintájára. Vagy akár szex közben is lehet játszani, pl. dobsz egy kockával és annyi percig kell kibírnod elélvezés nélkül, persze a párod mindent megtesz h ne bírd ki. Ezt is lehet variálni.

2020. szept. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
84%

Igen, kell hozzá kiegészítő: óvszert :) Ha kettesben vagytok a partnereddel akkor társasjáték nélkül is ki tudjátok találni mit szeretnétek átélni, vagy a pillanat hevében majd úgyis jön.

A hasonló társasok, vagy szexpóker inkább félamatőr társaságoknak való, egy nem szexnek induló (de úgyis az lesz belőle) házibulin a gátlások fokozatos feloldásához (a pia mellett).

2020. szept. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!