Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szolid fiú vagyok, hol ismerhe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szolid fiú vagyok, hol ismerhetek meg olyan lányt aki benne van abba hogy kényeztessük egymás testét?

Figyelt kérdés

Eddig egy lánnyal voltam, őt a neten ismertem meg. Azóta nem volt sikerem.

Eléggé introvertált vagyok. Kinézetem, igényes tehát ezzel nincs gond.


2020. szept. 1. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Te nem vagy szolid, csak félős és erkölcstelen.


21 L

2020. szept. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amit keresel rosszlányok, akik pénzért belemennek. Ha ingyen akarsz akkor járjál el esténként szórakozni és ismerkedjél, de elsőre egy lány sem fog ilyenbe belemenni.
2020. szept. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

#1-es a kérdező attól hogy "kicsit" amatőr módon kezdeményez még nem erkölcstelen, a szex nem az.

Cimbora egyszer már ment, akkor előtted a recept hogy kell megismételni :) ismerkedni bárhol lehet, de kezdeményezni kell hozzá. Normálisan, kommunikáció, szimpátia felkeltése utána minden más. Tipp: ne egyből a bugyiba akarj behatolni hanem előbb szimpátiát ébreszteni (csók miazmás a sorrend) és hagyd ezt a nyálaskodó "kényeztessük egymás testét" dumát.

2020. szept. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tehát kell egy nő aki majd rádmászik és szívesen dug veled csak úgy a két szép szemedért. Sok sikert hozzá.
2020. szept. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na sikerült választanod a jelentkezők közül?
2020. szept. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!