Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Milyen érzés amikor a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen érzés amikor a szerelmetekkel fekszetek le? Mennyire másabb mint egy olyan csajjal akivel csak d...tok de nem vagytok szerelmesek?

Figyelt kérdés
Miben viselkedtek máshogy akkor, ha a szerelmetekkel szexeltek?
2020. aug. 29. 22:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
36%
Több évi együtt lét után, igenis izgalmasabb más nővel lenni, még ha csak egyszeri alkalom is! Izgalmasabb! De szerintem a nők is így vannak vele.
2020. aug. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
89%

Elég nagy a különbség, ha szerelmes leszel és úgy leszel a pároddal akkor azonnal meg fogod érteni. Eltöltenek közben az érzések, az érzelmek, még intenzívebbé teszi, még jobban "érzed" a partnered, mintha eggyéválná vele.

Nehéz leírni, pont úgy ahogy magát a szerelem érzését is. Írhatnak róla költeményt is, meg tudományos értekezést, de leírva nem fogod érezni, így nem érzed a lényegét sem, csak ha átéled.

2020. aug. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
22%

Ennek a kérdésnek akkor lenne igazán értelme, ha létezne szerelem. Hogy őszinte legyek, az egyik fél mindig többet érez a másiktól, tulajdonképpen ezért nincs örökké tartó együttlét, nameg azért is, amire utaltak itt előttem: a kisegér is megunja az egy lyukba való mászkálást.


A filmekben van szerelem, de a mai romantikus filmek is már inkább a valóságra építenek, nem a képzeletre, így azok is elbaszottak... :-)


Tehát válaszolva a kérdésre, egy kapcsolatnak akkor van értelme, ha a két ember szerelmes egymásba, különben szart sem ér. De mivel a szerelmet az emberek csak mondogatják, és fogalmuk sincs róla mi is az, így csak dugás, meg kúrás van, esetleg néha basznak... :-) Aztán persze jól hangzik, hogy: "szeretlek", de ez tulajdonképpen egy "köszönet" azért, hogy leszoptál... :-)


Én vagy szerelmes voltam és szeretkeztem, vagy maszturbáltam.


Így fogalmam sincs mit éreznék, ha benyitna az ajtómon egy faszra kiéhezett csajszi és arra kérne, hogy dugjam orrba-szájba... :-)

2020. aug. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
84%
Őt érzelemmel dugom meg és nem csak hopp berakom farkam és hadszóljon.
2020. aug. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!