Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az milyen érzés, ha a plátói...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az milyen érzés, ha a plátói szerelmetek akit személyesen is ismertek, összejön valaki mással?

Figyelt kérdés
2018. márc. 25. 15:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mint egy hónapokig tartó foghúzás.
2018. márc. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak a szívednél.
2018. márc. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Ennel csak az jobb mikor azt mondja nem akar kapcsolatot es kov hetre mar kapcsolatban van massal. Annyira sok no hazudozik. Annyi sincs bennuk hogy egyenesen megmondjak hogy aranyos vagy de nem hiszem hogy ennek lenne jovoje. Szemelyes tapasztalat. Eddig talan ketszer volt aki megmondta egyenesen. Egyik randi vegen masik meg randi elott szolt hogy volt egy jo randija es nem akar hulyiteni. A tobbi csak igerget vagy nem keres, vagy tilt. Gyerekes.
2018. márc. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Olyan, mint amikor gyerekként vágytam egy bizonyos szuper biciklire, és egyszer csak megláttam, hogy a szomszéd gyerek megkapta. Nekem csak álom maradt, és az első sokkon túl, elengedtem és tudtam vele örülni. Szóval jellemformáló hatása is van.
2018. márc. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sz-r.
2018. márc. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Sz@r, főleg mikor elkezdte a barátnőjével közös képeket felpakolni netre. 1-2 hónapokig nagyon rossz volt utána, reménykedtem hogy hamar vége lesz a kapcsolatuknak amitől meg rosszul éreztem magam, mert tudtam hogy boldog a csajjal. Végül aztán továbbléptem, de elég rossz élmény volt. Addig amíg nem sikerült nagyjából tovább lépnem mondjuk kerültem is inkább a srácot, a távolság is segített.
2018. márc. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztó. de az sem sokkal jobb, amikor beleszeretsz egy olyanba, akinek párja van.
2018. márc. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Először szar volt, hogy mást választott. De aztán örültem, hogy boldog. Szeretet sokszor azzal jár, hogy el kell engednünk Őt :')


Sok szerencsét kívántam neki magamban, aztán elkezdtem újra ismerkedni.

2018. márc. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%

Mondjuk lehet tenni kéne róla, hogy ne csak plátói legyen. Tapasztalataim alapján, miután kezdeményeztem náluk és nem jött össze, gyorsan túl tudtam lépni rajta. Amikor halogattam sokkal rosszabb volt.


Szóval kezdeményezzetek ne kínozzátok magatokat! Még az is jobb ha elutasít, mint hónapokig, akár évekig ilyen "érzelmi börtönben élni".

2018. márc. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%

A másik, hogy az lenne a legtermészetesebb, hogy meg sem engedjük magunknak, hogy idealizáljunk valakit. Ha valakit vonzónak találunk külsőre, nem ácsingózni kell rá hetekig, hanem minél hamarabb esélyt teremteni arra, hogy megismerhessük és ne csak egy hamis idealizált képbe szeressünk bele. A baj ugye az, hogy ehhez már kéne egy kis bátorság is.


/Nem csak az észt osztom, ezt többek közt magamra is írtam. Én is ebben a csapdában vagyok és próbálok kimászni belőle és elkerülni, hogy legközelebb is ebbe a hibába essek. :) /

2018. márc. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!