Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heteró srácok mit gondolnak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró srácok mit gondolnak a nyilvános vécékben lévő kukkoló- és szopatólyukakról? Kukkoltak már titeket ilyenen?

Figyelt kérdés

Számos plázában, vasútállomáson látni olyat, hogy melegek kisebb-nagyobb lyukat fúrnak a két fülkét elválasztó falba. Sokszor tele van írogatva a fal, hogy ki mikor várja a betevőt, illetve telefonszám amin meg lehet beszélni effajta találkát.

Gondolom meleg srácok ezen meg se lepődnek, de heteró srácok akik betévednek könnyíteni magukon kicsit fura lehet ez a dolog.


2020. aug. 29. 20:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem vettem észre, hogy kukkolnának, az illető szerencséjére. Jól elverném az biztos.
2020. szept. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
86%

"Megálltam egy pihenőnél, hogy használjam a WC-t. Az első fülke használatban volt, betértem a másodikba.

Alig ültem le, amikor a szomszédból egy hang megkérdezi:

- Hogy vagy?

Nem tartozom azok közé, akik beszélgetésbe elegyednek egy férfi WC-ben mindenkivel, de ez alkalommal nem tudtam megállni, kissé zavartan válaszoltam:

- Elég jól!

Mire a szomszédos férfi megkérdezi:

- És, mit csinálsz?

Micsoda kérdés! Arra gondoltam, ez a beszélgetés határozottan kezd bizarr lenni, ezért csak annyit mondtam:

- Mint Ön is.

Erre a másik hang:

- Nem jössz át?

Mire én:

- Ezt meg mégis, hogy gondolta?

A szomszéd idegesen megszólal újra:

- Te, ide figyelj! Leteszem, később visszahívlak, a szomszéd fülkében van egy hülye, aki minden kérdésemre válaszol..."

:-D

2020. szept. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Még nen találkoztam ilyennel, de izgatónak tartom. Átdugnám, ha nem egy csöves lenne a másik oldalon.
2020. dec. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha ráérnék akkor áttolnám neki, hogy ne csak nézzen, hanem akkor már szopjon is le.
2020. dec. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Orosházán is van ilyen. :D Az ajtón tátong egy pont f*szvastagságú lyuk, meg a fal tele van firkálva meleg pasasok telefonszámaival. Kb. havonta lefestik őket, de kis idő múlva ismét ott lesz minden. :D :D :D
2020. dec. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Kototu ismered e azzal boknem ki a szemet
2020. dec. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!