Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan nők, akik nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők, akik nem hirdetik magukat ,,nyilvánosan", de pénzért cserébe megrontanak 30 év feletti szűz férfiakat?

Figyelt kérdés
2020. júl. 14. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
30 év felett szerintem már anyád is elvenné számalomból...
2020. júl. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%
Persze, a legtöbb nő ilyen. Szólítsd meg, amelyik a legjobban tetszik, és már indulhat is a rontás, ha van elég pénzed.
2020. júl. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
30 felett még szűz vagy?Már bocs de hacsak nem a Tajgán éltél akkor nagyon a gikszer veled...Menj prostizni..
2020. júl. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Rontást nem, de rontás levételt vállalok. Magdika 56 éves
2020. júl. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyszerű. Egy nő sem hívott el soha magához, hogy szexeljünk, és sose próbáltak ágyba ráncigálni.
2020. júl. 14. 15:05
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Ja hát arra mondjuk várhatsz is. Nem is fognak.
2020. júl. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

#5: hát és ez nem fog megváltozni, mert az ajtódon egy nő sem jön kopogtatni. Ideje változtatni.

Egyelőre menjél el egy jó igényes prostihoz, 40 felettieket közül, aki ad technikai támogatást. A személyiségedet és gátlásaidat meg magadnak kell megoldani.

2020. júl. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%

Jól értem, hogy te most egy privát krvát keresel? :D Feküdjön már le veled, mert neked jár, de más pöckéhez ne nyúljon, az fúj-fúj.


Egyrészt: az ágyba ráncigálás nemi erőszaknak számít, épeszű ember (a többség) nem csinálja.


Ahhoz, hogy egy nő magához hívjon, le is kell tenni valamit az asztalra. Normális megjelenés alap, ápoltság kötelező, és ehhez még olyan személyiséggel is kell rendelkezned, hogy bejöjj neki.

2020. júl. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#5 húúúú wazze' nem mondom meg hány nővel volt már "esetem", de képzeld el velem sem történt olyan, hogy nők az ágyukba ráncigáljanak, pedig állítólag még egész elfogadható a megjelenésem is és a beszélőkémmel sincs gond. Valahogy mindig úgy alakult, hogy nekem kellett annyira bevágódnom az adott lánynál, hogy ne akarjon nemet mondani.
2020. júl. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan hogy szinte be akart ràngatni a szobàba viszont nem az utcàról úgy hogy szembejött hanem màr több éve baràtok voltunk és egyszer csak nem bìrt magàval.
2023. máj. 25. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!