Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szeretné a barátnőm, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretné a barátnőm, ha én nem a nagy mellekért, hanem a kisebb mellekért rajonganék?

Figyelt kérdés
A barátnőm meg akarja változtatni a mellpreferenciámat. Azt mondja, felejtsem el a nagy mellek iránti rajongásomat, és próbáljam megszeretni a kisebb melleket. De az ilyen dolgok nem változnak meg parancsra. Miért nem fogadja el azt, hogy én általánosságban és elvben a nagy melleket imádom, de ő jelenti számomra a kivételt, mert nála még a kisebb mell is tetszik?

2020. aug. 29. 18:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
81%

Én a csajod lennék biztos vissza vágnék.

Akár mekkora a fa..od, azt mondanám hogy pont ez a nyomorék pöcsöd nem tetszik, de veled maradok szolidaritásból.

Majd látnám hogy tetszene neked.

2020. aug. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Wazze' miért vagy vele ha neked ennyire nem tetszik? Legyél már vele annyira rendes, hogy akkor engedd el és had legyen boldog olyannal aki nem kritizálja, hanem szereti úgy ahogy van!
2020. aug. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

De akkor mi a fészkes fenét csináljak??? HAZUDJAK???? A magyar házasságok nagy része - pszichológus házaspár barátomék mesélik - hazugságra épül sajnos. A nők jó része csak megjátssza a boldog feleséget. De eljátssza, mert fél a magánytól, derogál neki az elvált asszonyi szerep.

NEM JOBB ŐSZINTÉN ÉLNI? Hazugságok nélkül??? Egy párkapcsolatnak ki kell bírnia az őszinteséget, ez jelzi éppen a stabilitását.

A pszichológus házaspár barátomék azt mondják, a barátnőm játszmázik velem, direkt provokál, hogy folyton újra és újra előhozza a témát. Ki akarja követelni, hogy tegyek úgy előtte, mintha megváltozott volna a mellpreferenciám. De nem változott meg. Azt mondják a barátomék, hogy úgy viselkedik a kedvesem, mint egy nagyra nőtt, elkényeztetett kislány, aki toporzékol, ha nem minden az ő akarata szerint történik. Márpedig a világ nem fog úgy forogni, ahogy ő diktálja. Ezt meg kell értenie. Ahogyan azt is, hogy a házastársnak, élettársnak van saját, kialakult, kiforrott ízlésvilága.

2020. aug. 29. 20:21
 14/22 A kérdező kommentje:
Nem tudsz szöveget értelmezni. Nekem a barátnőm tetszik. Szeretem minden porcikáját. De ha valaki megkérdez, hogy milyen melleket szeretek (elvben, elméletben nyilván), akkor a nagy melleket fogom említeni, mert mindig is azok tetszettek.
2020. aug. 29. 20:22
 15/22 anonim ***** válasza:

tökre igazad van


szerintem el kéne hagynod, komplexusos csaj lehet

2020. aug. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
51%
Akkor mi a tökömért nem nagy mellű csajjal jöttél össze, ha az tetszik?
2020. aug. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Azért, mert a barátnőmnek szerettem bele a SZEMÉLYISÉGÉBE, ha egyáltalán érted, mit jelent ez a szó.
2020. aug. 30. 22:32
 18/22 anonim ***** válasza:
Aztán majd jön egy nagymellű akinek szintén bejön a személyisége, oszt a mostani kismellűt koppantod majd!
2020. aug. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Nahát, te jós vagy? És miből jósolsz? Tenyérből vagy kávézaccból???
2020. aug. 30. 22:48
 20/22 anonim ***** válasza:

Az ő személyisége kell, de másnak a nagy melle...

Mindig így kezdődik a megcsalás, hogy valami olyanra vágyunk, amit a párunk nem tud megadni.

Szegény lány... olyan pasit kéne találnia, aki számára tökéletes lehet kívül-belül.

2020. aug. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!