Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szeretné a barátnőm, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretné a barátnőm, ha én nem a nagy mellekért, hanem a kisebb mellekért rajonganék?

Figyelt kérdés
A barátnőm meg akarja változtatni a mellpreferenciámat. Azt mondja, felejtsem el a nagy mellek iránti rajongásomat, és próbáljam megszeretni a kisebb melleket. De az ilyen dolgok nem változnak meg parancsra. Miért nem fogadja el azt, hogy én általánosságban és elvben a nagy melleket imádom, de ő jelenti számomra a kivételt, mert nála még a kisebb mell is tetszik?

2020. aug. 29. 18:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%

Valószínűleg nem érezteted vele eléggé, hogy az ő adottságai számodra teljesen megfelelnek.

Ezért tiltakozik a nagy mell iránti rajongásod ellen.


Adj neki több önbizalmat!

2020. aug. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
38%
Hagyd el, nagyon tud ez fájni a kis mellűeknek, lehet találna olyan kivételes valakit, akinek a kis mellek jönnek be igazán. Nézd a jó oldalát, te így találhatsz nagymellűt.
2020. aug. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%

Ha kis melle van akkor miért mondod neki hogy a nagyokat szereted?

Ritka egy tuskó lehetsz akkor.

2020. aug. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
71%

Jó paraj vagy. Amúgy is, hogy jön ilyen szóba?

Amikor olyan párom volt akinek kissebb volt, neki is volt ilyen méret elfogadás gondja, de sose került ilyen szóba, és mindig eleget foglalkoztam vele, hogy nehogy azt higyje h nem elég nagy :)

2020. aug. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
Egy kis mellű tudja, hogy azért foglalkoznak vele, ha ritkán foglalkoznak, mert azt szeretné a pasi, hogy azt higgye a nő, hogy szexi, pedig tudja a nő, hogy azért cssinálja, hogy azt higgye a nő, hogy szexi.
2020. aug. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Most akkor hazudjak neki? Le lehet élni hazugságban egy életet? Ha egy nőnek a szakállas férfiak jönnek be, akkor hazudjon egy életen ét a simára borotvált arcú férjének? Komolyan nem értem a válaszadók gondolkodását. Egy párkapcsolatnak - ha az stabil és igazi szerelemre épül - el kell bírnia ennyi őszinteséget. Régen baj van már ott, ahol az egyik félnek cenzúráznia kell saját magát és kozmetikáznia kell a véleményét a párja vergődése miatt. A párkapcsolat az őszinteségről szól - szerintem.
2020. aug. 29. 19:42
 7/22 anonim ***** válasza:
69%
Különbség van aközött, hogy az arcába vágod, ami rosszul esik neki vagy nem hazudsz, de nem hangoztatod a dolgot.
2020. aug. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
72%
Okés. Ha a barátnőd oda lenne a 20 centis farokért, de a tiéd csak 16, akkor hogy esne ha ezt mondogatná, hogy ő igazából az atom vastag nagy farkat szereti, de mivel téged szeret, elfogadja a te bögyörődet is?
2020. aug. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Jó, akkor ti mit tennétek, nagyokos válaszolók? Váltsak át hazugság üzemmódra??? Az ízlés nem olyasvalami, ami parancsszóra változik. Nem hangoztatom előtte magamtól a mellpreferenciámat, ő szokta kérdezgetni. Ha viszont megkérdez, tisztelem annyira, hogy őszinte szóval felelek neki. De azt is mindig hozzáteszem, hogy ő a kivétel. Menjek át hazugba, képmutatóba? Megtehetem, de én ettől nem leszek boldog.
2020. aug. 29. 19:56
 10/22 anonim ***** válasza:
68%

" de ő jelenti számomra a kivételt, mert nála még a kisebb mell is tetszik?"

Ha tetszik nem kell hazudni, tuskóka.

2020. aug. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!