Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Puncson a sugarbabyknek még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puncson a sugarbabyknek még mindig ingyenes a regisztráció és az oldalhasználat? Vagy esetleg van, amiért felszámítanak már díjat, esetleg korlátoztak valamit?

Figyelt kérdés

2020. aug. 29. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
komolyan, sugarbaby? ez lett a nők életcélja?
2020. szept. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
#1 nagy lett a munkanélküliség, valamiből meg kell élni :D sajnos nekem is hasonló megoldáshoz kellett folyamodnom, mert fél éve nem találok munkát.
2020. szept. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%

2 xd találhatnál, viszont nem az igényeidnek megfelelőt. Szerintem így helyes a megfogalmazás.


Amugy, én megertem hogy mi lehet a vonzó ebben a dologban, nem csodálom,hogy sok lány ezt választja.

2020. okt. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
#3 ja, azóta találtam munkát :D kb a legutolsó pillanatban, a legutolsó forintjaimat éltem már fel. Szóval nem lettem sugarbaby 🥰
2020. okt. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom, létezik olyan is, aki nem nyújt testi szolgáltatást, csupán képeket/tárgyakat juttat az illetőnek pénzért. Vagy az már nem sugarbaby?

Szerintem sok nő, akk ezt csinálja, találékony, hisz kihasználja az adott piaci rést.

A sugarbabys dolog más, de nem itélek el senkit, mindenki úgy keres pénzt, ahogy akar.

2020. okt. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Ingyen használhatod ha Sugarbaby szeretnél lenni, de sajnos elég szörnyű a választék.
2020. okt. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A Sugarbabyknek ingyenes a regisztráció, viszont most már csak havi 5 Sugardaddynek válaszolhatsz ingyen. De a legtöbbjük megadja a telefonszámát az első levelében, tehát ingyenesen felkeresheted egy masik platformon (pl.: Viber, Facebook)
2020. okt. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22%

#7 "De a legtöbbjük megadja a telefonszámát az első levelében, tehát ingyenesen felkeresheted egy masik platformon."


Őket kell elkerülni, ugyanis nem fizetőképes "ügyfelek", a numera kellene nekik, de ingyen, ne pocsékold az időd ilyenekre! Még maradt pár igazán gazdag férfi, akik társaságot keresnek, vacsorához, színházhoz, beszélgetéshez stb..., de az ilyen "hívj még ma", "este ráérek, keress" embereket kerüld mert nem sugardaddyk csak ingyen numerát szeretnének.

2020. okt. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
#8 Tudom, nyilván van ilyen is. De Sugarbabyként kevesen fizetnek elő az appra, és ha már válaszoltan 5 Sugardaddynek, és pont a 6. aki felkeresett a leggálánsabb, akkor neki már csak viberen tudok írni ingyen, vagy várnom kell 30 napot.
2020. okt. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a korrekt kommenteket :)
2020. okt. 30. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!