Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám rávenni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám rávenni a barátnőm az análra? kicsit fél a méretem miatt, hogy nagyon fájni fog neki

Figyelt kérdés

2020. aug. 28. 13:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
73%

Nem rávenni vagy rábeszélni kell, hanem felkelteni az érdeklődését, elérni azt hogy kívánja, vágyjon rá! Én már leginkább "tanítom" az anált, mondhatni fétisemmé vált..

Régebben a szokásos gyors ismerkedések után (este megihatnánk valamit, nálam) sem volt előre megbeszélve, de próbáltam mindig úgy csinálni a dolgokat, ahogy azt már fentebb leírtam. Ez röviden annyit tesz, hogy pl. puncinyalás közben az ujja(i)m szépen bekerültek a popsiba, persze a hangsúly továbbra is a csiklón volt, de ahogy egyre jobban beindult a Lány, annál jobban elengedte magát. Ha pedig egy Nő el tud menni nyalástól csiklóra és egyébként picit is nyitott/érdeklődő az anális szex iránt, így sokkal intenzívebb orgazmusban lesz része!! Szóval tapasztalataim alapján csak úgy érdemes mindezt csinálni, hogy fel kell kelteni az érdeklődést, Ők maguk legyenek kíváncsiak, vágyjanak rá, kívánják! Kisregényt tudnék írni erről, de a lényeg a türelem, a fokozatosság és a figyelmesség a pasi részéről! Persze a tapasztalat sem árt, hiszen nem mindegy mikor milyen pózban, milyen szögben, milyen mélyen stb.., hogy a Nőnek mindez egy újabb örömforrás legyen, ne pedig rossz élmény. Emellett a síkosító sem elhanyagolandó, érdemes jó minőségűt választani, szerintem a piros Durex massage gél az egyik legjobb.

Ha mindezt okosan (türelmesen és fokozatosan) csinálod, a Lány popsija szinte magától fog "megnyílni" az ujjaid majd a farkad számára! Sok sikert!! :)

2020. aug. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!