Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy ilyen barátnő hosszútávon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen barátnő hosszútávon nyomasztó lenne nektek?

Figyelt kérdés
Aki szeret szopni, bárhol, ahol megkívánja, akár viszonzás nélkül is.
2020. aug. 27. 22:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Szivesen megismerkednek ilyen csajjal 😄
2020. aug. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
90%
Nem ettől lesz egy barátnő ideális, hanem attól hogy mennyire normális a hétköznapokban, mennyire van meg a közös hullámhossz, avagy a szerelem. Persze ha magas libidója az egyáltalán nem baj, s az sem ha spontán történnek "dolgok" (sőt csak változatossá teszik a szexet).
2020. aug. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy szeret az jó. Én is szeretek nyalakodni Viszont a törvényes kereteket ha nem tartja tiszteletben, az kizáró ok nálam
2020. aug. 28. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
48%
Milyen törvényes kereteket?
2020. aug. 28. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Pont ilyen vagyok, a gyengém

N

2020. aug. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
En pl nagyon szeretnem. Igy is elgondolom hogy milyen lenne pl egy busz hatso ulesen ahol nincsenek sokan vagy akar egy wc-ben vagy barhol :D En gondolok ilyenre csak egy csajon se szeretett szopni, igy nem is mondtam h nekem mikor esne jol vagy h mas helyen is jo lenne. De en szivesen kiprobalnam ha lenne ilyen csaj mellesleg o se maradna viszonzas nelkul. Persze nem ott kapna a viszonzast hanem ahogy hazaerunk otthon az agyban egy jo kufirc. Nekem eleg sokat all a cerka es sokaig mivel fiatal vagyok igy lehetne :DD Akar egyik szopas utan a masik is. :)
2020. aug. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
15-ös, és hányan mondták már neked, hogy ez probléma? :D
2020. aug. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Egy se

#15voltam

2020. aug. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
18-as nah pont ezért nem értem a kérdés létjogosultságának okát. A legtöbb pasi ilyen nőről álmodik. :D
2020. aug. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
A kèrdés oka az volt, hogy bár sok férfi álmodik szexmániás nőről. Amikor megkapják, mégsem tudják tartani a tempót, és eljut odáig a dolog, hogy idegesítővé válik a barátnő.
2020. aug. 28. 21:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!