Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk,lányok!Őszintén mondjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk,lányok!Őszintén mondjátok meg,hogy mondjátok el a kozmetikusnak,hogy szőrteleníteni akarjátok a popsi lyukatokat?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel,hogy sikerül elmondani úgy,hogy nem égett le a pofátokról a bőr akkor is,hogy tartjátok oda neki a hátsófeleteket pironkodás nélkül az arca elé.

Ha nőgyógyászhoz megyek akkor is olyan szégyenérzet van bennem,hogy borzasztó.Akkor a kozmetikusomnak,hogy tartsam a seggem az orra elé?


2020. aug. 27. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

A kozmetikus előtt nem kell szégyenkezned, neki ez a munkája mindennap találkozik ilyennel hozzá van szokva.

Felhívod elmondod hogy "szia, xy vagyok, időpontot szeretnék kérni fenék gyantázásra" és ennyi, nem kell túl bonyolítani. Valószínűleg ő is elfogja vonni a figyelmedet miközben csinálja hogy kevésbé legyen kínos.

Mikor először voltam intim gyantán nekem is furcsa volt a szituáció, de közben beszélgettünk és hamar elterelte a figyelmem.

2020. aug. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Kb. így: intimgyantát szeretnék kérni a popsinál is. Nem kell ezen pironkodni, kb. olyan mint fogorvosnak mondani, hogy fáj a bal hátsó 6-os fogad. A kozmetikus látott már elég ilyet, neki ez a melója. Félrehúzod a bugyit és mehet a művelet, pikk-pakk megcsinálja.
2020. aug. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
A lófszt.
2020. aug. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
Nalam ez nagyon egyszeru. A furdokadban borotvalas kozben egyik combom megemelem, piff, masik combom, paff, es csupasz. Nem lesz borostas a tobbi resszel ellentetben, es lassabban no vissza. De ha nem, napi ketto percet nekem megerne.
2020. aug. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Pedig igazán félre kéne tenned ezt a gyerekes szégyellősködést. Nincs abban semmi, hogy a kozmetikus látja fenekedet.

Mégis mitől félsz? Megjegyzést tesz rá? Na majd bolond lenne elijeszteni a fizető ügyfelet.


Amennyiben komplett intim gyantát kérsz, abba beletartozik a fenékvágat is. Ha első alkalommal bizonytalan vagy, nyugodtan kérdezz rá. Nem te leszel az első és nem is az utolsó.


...a végén, amikor a fenék rész következik, kérlek mond, hogy mit csináljak. Első alkalom lesz. Köszi.



Ennyi az egész.

2020. aug. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát ugyanezt lehetne kérdezni nőgyógyászati vizsgálat esetén. És szerintem az még kellemetlenebb is ilyen téren.


Szét a lábak fel a kacsa... Doki se azt nézi, mint ahogy a komzetikusnak is ez a természetes. Nem fog röhögni

2020. aug. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Intim gyantázásnak hívják. Ha az van a szolgáltatások listáján akkor azt kell kérni!
2020. aug. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
42%

Azért ne állítsátok már be ezt a világ legtermészetesebb dolgának :D Hiába írják sokan, nem olyan mint 3 zsemlét kérni a boltban. Aki nem pironkodik az első alkalommal, az a fura inkább :D

De, ha az első alkalmon túl vagy, utána többet már nem fogsz szégyellősködni hidd el. Vannak ilyen dolgok a világon, az első alkalmon túlesel, utána már megy magától.

2020. szept. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 manly ***** válasza:
49%
Egy férfi szerintem nem szőrteleníti a fenekét, nőknél más a helyzet.Az a férfi aki gyantázza vagy gyantáztatja magát, férfiatlan.
2021. jan. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!