Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szoltok hozza fiuk?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szoltok hozza fiuk?

Figyelt kérdés
Rosszlanyokon olvastam olyat lanyok oldalan, hogy fenekizgatas nyelvvel,eszkozzel. Van olyan fiu aki volt mar ilyen lanynal es esetleg csinalta is neked? Milyen volt? Igazabol azert kerdezem,mert valahogy kivancsi vagyok hogy milyen lehet ha nekem csinaljak,termeszetesen nyelvvel. Tervezek is elmenni egy lanyhoz..

2020. aug. 23. 18:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Igen, nekem csinálták már. Eleve olyanhoz megyek, aki vállalja.
2020. aug. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Ez miért jó?
2020. aug. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%

Én ilyenben nem akarok részt venni. Még hogy én egy üde friss , egészséges (testsúlyú) ártatlan csajszinak csináljam, az határeset. A punciját meg bármikor (kivéve menstruáció) szívesen :P


De h a szőrös seggem egy csaj... Á, ilyen csajjal nem bandáznék, nekem nem fér bele.

2020. aug. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Barátnőm popsiját bármikor szívesen kinyalom, ha tiszta, de abban már nem lennék benne, hogy az én seggemet nyalja bárki is.
2020. aug. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%

általában azok szokták leszolni akik nem próbálták. eddig nehany pasinak csinaltam, legtobb imádja (erogen zona ugyanugy mint nálunk), max akinek nem jott be csikisnek érezte😄 de nem egy kellemetlen dolog. persze higienia alap dolog. en adni es kapni is szeretem. természetesen erőltetni nem kell semmit😄

24N

2020. aug. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
29%
A prosztata izgatasaval hatalmas orgazmushoz lehet jutni, pont annak nincsen ertelme, ha egy novel csinalod, mert nem elvezheti annyira, mint egy ferfi. Ha egy nonek "izgatod" a popsijat, az nem arrol fog szolni, hogy neki oromet okozz, hanem arrol, hogy magadnak.
2020. aug. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%

a francokat nem arrol szol. imádom ha izgatja,oromet okoz. es ot is feltuzeli 😁

5. voltam

2020. aug. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
persze,egy nő nem is szerethet így örömet okozni.;)
2020. aug. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mig a 2 embernek tetszik a dolog addig mindegy ki mit gondol errol🙋🏼‍♀️ senkire nem tartozik. nincs raeroltetve semmi, ha elvezi es enis akkor leszarom masnak mi b*zis mi nem 😂
2020. aug. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
23%
#12-es, szanalmas ez a homofobia, amit itt lenyomsz. Prosztata izgatasa != homoszexualitas is. De ha egyenlo is lenne a ketto, akkor is egy negy fal kozott vegzett tevekenysegrol beszelunk, amivel senkinek sem artanak. Szoval csak hulyet csinalsz magadbol ezzel a vergodessel.
2020. aug. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!