Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szoltok hozza fiuk?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szoltok hozza fiuk?

Figyelt kérdés
Rosszlanyokon olvastam olyat lanyok oldalan, hogy fenekizgatas nyelvvel,eszkozzel. Van olyan fiu aki volt mar ilyen lanynal es esetleg csinalta is neked? Milyen volt? Igazabol azert kerdezem,mert valahogy kivancsi vagyok hogy milyen lehet ha nekem csinaljak,termeszetesen nyelvvel. Tervezek is elmenni egy lanyhoz..

2020. aug. 23. 18:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
27%

#11-es, itt egy kis olvasnivalo: [link]


Ha nem tudsz angolul es utana nezni is keptelen vagy, akkor nincs mirol beszelnunk.

2020. aug. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
31%
12#: elolvasva, tartom magam a Fúúj-hoz.
2020. aug. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
41%

Az olyan,hogy utánna nem tudsz leszokni erről az élvezetről.

Nem fogod elfelejteni.Jó a prosti is,de olyan partert fogsz keresni akit szeretsz,és benne van ,mert az az igazi!

50F

2020. aug. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
5-ös, na de mi van a szőrös popóval? :D
2020. aug. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
14-es, mikor csináltam, az a rész borotválva volt nekik :D
2020. aug. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
15-ös nah ezért nem játszok én ilyeneket... más se hiányzik, mint hogy borotválva legyen. :'D
2020. aug. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!