Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az,hogy kettőt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az,hogy kettőt hármat lök a barátom és már el is ment?Utána hanyatt fekszik és nem csinál semmit.Se előtte nem foglalkozik velem sem utána.Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2020. aug. 27. 06:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Azt birom, hogy az ilyen pasiknak van a legnagyobb pofája a munkahelyen, hogy mekkora nagy csődörök. Tényleg megérdemelné, hogy kidobd.
2020. aug. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Mit tegyél:

1) Elmondod neki mi a probléma és hogy te nem így szeretnéd.

2) Ha nem változtat akkor kidobod és nem maradsz egy idióta, önző pöts mellett aki csak üríteni használ. S nem, nem azért dobod ki mert hamar eldurran, hanem azért mert lesz.ja neked mi a jó vagy nem jó. Aki a szexben ilyen, az ilyen lesz az élet minden területén is.

2020. aug. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik exem is ilyen volt, 2-3 lökés után elment, hónapokon keresztül és minden nap csináltuk

Annyi különbséggel hogy ő legalább nyalt és ujjazott nekem mindig 1-2 orgazmust

De nekem egy idő után kevés volt, szerettem volna érezni hogy a farkától élvezek el de sose tudtam mert amint berakta már el is ment

Szakítottam vele, azóta már menyasszonya van, szerencsés hölgy 🤭

2020. aug. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
13# Lehet hogy vele minden rendben megy.
2020. aug. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Több lehetőséged van, mindenki különböző erkölcsi és mentális vonzata van.


1) azonnal elhagyod, esetleg utólag a fejéhez is vágod, ha kérdezi miért.


2) ultimátumot adsz neki, hogy ha nem fejlődik a te élvezeted kedvéért, elhagyod. Ha nem hajlandó fejlődni ez után sem, tényleg hagyd el.


3) szembesítés: nem engeded neki a szexet. Ha kérdezi miért, megmondod hogy miért. Ha nem hat, még mindig alkalmazható az első két opció.


4) másnál keresed és kapod meg a nemi örömöket, a pasid meg kenje a hajára az önző seggfejségét.

2020. aug. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!