Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők mennyire gondolják...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mennyire gondolják problémának, ha férfiként valaki rengeteg szeret nyalni és kimondottan többet foglalkozik ezzel a szexben?

Figyelt kérdés

Az a gond, hogy a közösülés alatt hamar "elmegyek" és ez így nem tart sokáig. Sok nőnek ez miatt kevés egy férfi, ez nem túl nyerő, sőt valakinél egyenesen probléma. Viszont az orális kielégítést szeretem csinálni.

Igaz, ha jobb lennék más téren, akkor sem változna a véleményem erről,

így is-úgyis mindenképpen érdekel ez. Ennek minden formája.



2020. máj. 28. 22:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
16%
Nekem az lenne a probléma ha hamar elélvezel.
2020. máj. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Szeretem csinálni a közösülést is, csak amikor elmentem egy "nőhöz" azt kaptam belőle, hogy milyen aranyos fiú vagy! miért nincsen barátnőd?

Élvezte, a működés megvolt, de ez nem az igazi.

Ilyenkor egyik szemem sír, a másik nevet. De ez inkább nyomaszt, nem keveset. Egyszerűen nem tudom, nem bírom olyan sokáig tartani a nőt, amennyire szeretném. Bár lehet ezen is változtatni.

2020. máj. 28. 22:29
 3/19 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos engem nem kompenzálna a nyalás. Sőt nem is akarnám ennyiszer mint te. Nekem az ritkábban esik jól. De a jó szex nagyon fontos nekem
2020. máj. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna sem az, ha szeretsz nyalni, bár annyira nagyon nem szeretem, de az sem, ha hamar elélvezel. Nem ezen múlik. Privátot nem kérek, van partnerem, szóval ha hamar elélvezel, attól még lehet folytatni vagy lehet következő menet, ahol lehet már tovább bírnád.
2020. máj. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Én azt gondolom, nektek nőknek inkább az lenne a jó/jobb, ha egyhuzamban minél tovább tartana. "Ha már itt tartunk és ezt az oldalát nézzük."
2020. máj. 28. 22:48
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy nyalsz egy nőt, hogy az valóban róla szól és az ő élvezetét szolgálja, tehát extra figyelmes vagy, nem rontasz ajtóstól a házba, akkor nagyon szeretni fogja. Hidd el. :)

Térképezd fel az erogénzónáit, halmozd el csókokkal, érj hozzá finoman.. simogasd, térj át a hasára és a combjaira, de ne feszítsd szét őket, várd meg amíg ő nyitja szét neked, onnét már szabad a pálya. Írnám tovább is, de most nincs kedvem. :D

Lényeg, hogy figyelj rá, tanuld meg, mikor mit élvez:)

2020. máj. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ne adjál nekem tanácsot légyszíves. Ezzel nincsen problémám, azaz tudnám, hogy mit csináljak. Csak ehhez nincs partnerem.
2020. máj. 28. 23:02
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Rendben Főnök! :D
2020. máj. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Hát hogy partnered legyen azon mi sajnos nem tudunk segíteni. A választ te is tudod, a nők többsége szereti ha JÓL nyal valaki, sőt határozottan élvezik is, de a d.gás is hozzátartozik a szexhez.

A nyalás már megvan - pipa, jó előjel, hogy megtanultad hogy kell figyelni a partnerre. Most jön az a fázis, hogy a korai magömléssel kezdj valamit... (vannak erre is technikák).

2020. máj. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Bocsáss meg, senki nem kérte, hogy te segíts rajta. A dugás valóban hozzá tartozik, ezt én felül ki is fejtettem. Okoskodás itt felesleges , én a NŐKET kérdeztem. Ti meg tutira férfiként jöttök ide unalmatokban.


Hetes, ne haragudj tényleg, de tanácsot nem kért senki. Inkább azt nem értem, hogyha nőknek szól a kérdés, akkor miért jöttök ide.

2020. máj. 28. 23:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!