Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért a férfi lesz dühös...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a férfi lesz dühös amiatt, hogy hamar elélvez?

Figyelt kérdés
Egy perc sem kell neki, de még dühöng is rajta utána, hogy milyen hamar elélvezett már megint.
2020. aug. 24. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
mert nem tud teljesíteni, téged kielégíteni.
2020. aug. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
Mert egy agyatlan barom.
2020. aug. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert szégyenérzetet okoz, amit a helyzet hirtelenjében így tud csak kezelni
2020. aug. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindig ilyen volt gondolom... Szakember esetleg, vagy valami technika elsajatitasa, nyafi helyett
2020. aug. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert egy férfinak az a legmegalázóbb ha az ágyban nem tud teljesíteni, és ha egyszer előfordul akkor utána mindig idegeskedni fog és ettől ismét bajban lesz. Nálam például az elmenéssel voltak gondok, simán reszeltem 45 percet anélkül, hogy elmentem volna. De szerencsére én azonnal megbeszéltem a barátnőmmel, először kézzel kielégített gyorsabban, mostanra pedig benne is el tudok menni 10-15 perc alatt.


Szóval kommunikáció kérdése az egész, legyél vele megértő és engedjétek el magatokat. Élvezzétek a szexet és egymást elvárások és feltételek nélkül.

2020. aug. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Neked elég annyi?
2020. aug. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki ezért a másik félen, a lányon vezeti le a feszültségét és vele ideges, "betámadja" akkor az már régen rossz. Nyugtasd le hogy semmi gond, mással is megesik. Ha viszont ellened fordul e miatt akkor azonnal szabadulj meg tőle mert kifogtál egy "mindig a másik a hibás" típusú figurát.
2020. aug. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert örömöt akar neked okozni és nem tudta teljesíteni ezért dühöng.
2020. aug. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon frusztráló érzés. Nagyon vágyunk a szexre, de ugyanakkor gyakorlatilag képtelenek vagyunk rá. Állandó kudarc. Nagyon gátlásos, ideges vagyok én is miatta. Egy gyorstüzelő fiú.
2020. aug. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

biztos tovább akarta élvezni a puncid

vagy szégyenli hogy csak eddig bírta

vagy mindkettő,

2020. aug. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!