Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másnak lábfétis mellé van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak lábfétis mellé van valami kiegészítő fétise? Nektek mi az? Gipsz/mankó/lábfájás esetleg?

Figyelt kérdés
Ez szerintetek mennyire ritka? Azt tudom, hogy van egy pár stúdió clips4sale-n ami ezzel foglalkozik, kérdés mekkora körnek készül...

2020. aug. 19. 14:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan szűk réteg lehet
2020. aug. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A karatés női lábak a No.1 az alap lábfétis mellé. Úgy látom, nekünk rejtőzködnünk kell, mert senkit sem érdekel az ellenkező nemből, vagy legalább a beszólásokat kapja csak az ember..
2020. aug. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem csak gipszfétisem van másnincs mellé. De le leszek pontozva...
2020. aug. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem mind3 tarsul hozza🤪
2020. aug. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
utolsó, és ezt a nők hogy fogadják? nem túl elutasítóak?
2020. aug. 20. 11:21
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezt a lábfájás fétist hogy kell elképzelni? Annak örülsz ha a másiknak fáj? Esetleg el is törnéd a lábát hogy mankót kelljen viselnie? Én masszirozni szeretem pluszban a lábat, de azt pont azért hogy kellemes legyen a másiknak is a dolog, nem azért hogy fájdalmat okozzak.
2020. aug. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem, nincs törés meg ilyenek, azt én is betegnek tartom:) inkább az amit írsz, én is a lábmasszázst szeretem adni, de ha tudom hogy alapból fáj a lány lába és ezzel segítek neki az egy plusz
2020. aug. 20. 16:52
 8/12 anonim ***** válasza:
Lábcsiki fétis, imádom ha egy szép lány szexi talpát csiklandozzák. :D
2020. aug. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lábfétis mellé nekem is a csikifétis még amiért odavagyok
2020. aug. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem taposás, crush fetish.
2020. szept. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!