Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, izgalmas lenne úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, izgalmas lenne úgy menni el sétálni vagy vásásrolni a pasiddal, hogy mindkettőtökben bent vagy egy-egy anal plug?

Figyelt kérdés

2020. aug. 15. 22:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
53%

Ha csak bennem lenne akkor igen, izgatna.

Ha a pasiban is.... Hát nekem az inkább hervasztó lenne.

2020. aug. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
86%
szoktunk így menni :)
2020. okt. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
61%

Utolsó : mikor, merre?

Amugy nekem nem lenne izgató, csak ha barátnőmben lenne de bennem nem.

2020. okt. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
89%

istenem, miért ilyen prűdek és beszűkültek az emberek? Ahogy egy lánynak jó érzés az anál, ugyanúgy egy férfinek is lehet az, mi több, még sokkal élvezetesebb is, mivel ott a prosztatájuk. Könyörgöm, egyszer élünk, én ha férfi lennék, biztosan nem hagynám ki ezt a felejthetetlen élményt. És az is t e l j e s e n normális, ha egy heteró férfit érdekelnek ilyen dolgok.

A kérdésre válaszolva, engem felizgatna, igen.:)

2020. nov. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!