Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mindenkinek vannak vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek vannak vagy lehetnek beteges titkos szexuális fantáziájuk?

Figyelt kérdés
2020. aug. 12. 12:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legtöbb embernek van titkos fantáziája, de ebből nem túl soknak van beteges. De ez attól is függ, kinek mi a beteges. Nekem van egy-két beteges fantáziám, amiket ki is próbálnék, ha volna rá lehetőség.


31/F

2020. aug. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek vannak
2020. aug. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van, és ez jól is van így! 😉😏😉
2020. aug. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi számít betegesnek?
2020. aug. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem vannak. 34F
2020. aug. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinek vannak, de a legtöbb embernek biztosan van olyan titkos vágya amit nem mer akárkinek elmondani/ felvállalni. Viszont ezek nagyrésze nem beteges (pl szerepjáték, bőr ruha stb). Viszont ahogy írták fentebb, mindnekinek más a beteges kategória. Pl sokszor olvasom itt hogy valakinek az anál is beteges mert hiába nővel csinálja a pasi, az meleg dolog hogy fenékbe akarja tenni:D meg a lábfétist is sokszor betegesnek titulálják. Nekem ezek nem az a kategória. Én pl amit eddig csak a mostani páromnak mertem bevallani és kérni, az az hogy lepisiljen. Másnak biztosan beteges ez a dolog, én még nem érzem ezt annyira annak. Mindenkinek máshol van a határ. Nekem pl ami már beteges az a nagyon durva, sebekkel deformációval járó dolgok pl punciösszevarrás, összekötni úgy egy nőt hogy pl a melleit körbekötik és teljesen összeszorítja a kötél és vörös lesz, légzéskontroll is elég durva tud lenni, egy kis időre elájulsz aztán visszahoznak az 'életbe', sokkoló stb nálam pl ezek ütik ki a biztosítékot

N

2020. aug. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, én pl heteró férfiként nem érnék más férfihez sosem, viszont az valamiért izgat, hogy egy férfi leszopjon, és kiverje nekem, nem tudom miért. Nyilván ezt sosem mondom el senkinek, mert azt hinnék meleg vagyok, még én sem tudom hová tenni a dolgot.
2020. aug. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy mindenkinek vannak furcsa fantáziái, hogy beteges-e... azt mondjuk azért nehéz eldönteni.... kinek mi a beteges??🤔
2020. aug. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
42%

6# A pisilés szerintem a világ legtermészetesebb folyamata és nagyon intim dolog részese lenni, amikor a partnered, akit szeretsz, nem elvonulva, tabusítva csinálja, hanem érezheted közvetlen közelről.

Az anál szex sokkal nehezebben emészthető dolog szerintem, mivel az már nem természetes folyamat, hogy kimenetbe dugsz kimenetet.

2020. aug. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, de két típus jellemző inkább: aki tudatosan tud róla, és aki még nem tud róla, mert nem beszélt-gondolt-tapasztalt semmi ilyesmit, de egy adott helyzet kihozná belőle.
2020. aug. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!