Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek akik nem képesek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek akik nem képesek hüvelyi orgazmusra! Nektek számít a pénisz méret?

Figyelt kérdés
2020. aug. 11. 22:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
88%

Lehet, hogy velem van a probléma, de nálam nem számít a méret. (Persze, biztos akadna olyan szituáció amikor elgondolkodnék, tegyük fel tényleg annyira nagyon nagyon kicsi, vagy éppen olyan nagy, hogy nem lenne jó)

Egyszer volt egy olyan kapcsolatom ahol a partnernek nem volt nagy, viszont:

1. Nagyon szerettem a partnert és nem ez volt a mérvadó

2. Tudta használni, ami miatt sosem jutott eszembe, hogy emiatt vessek véget a kapcsolatnak.


És akkor arról nem is beszélve, hogy ha valakivel nem a farka miatt vagy együtt, akkor millió egy olyan dolgot lehet már használni szex közben, hogy mindkét félnek jó legyen.

2020. aug. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én képes vagyok rá, a méret nem különösebben mérvadó. Valószínűleg azért, mert még semmilyen szélsőséggel nem volt dolgom. Minden partneremre azt mondanám, hogy átlagos. Nem tapasztaltam soha, hogy olyan kicsi lett volna, amivel nem érzek semmit, vagy olyan nagy, ami fájdalmat okoz. Csatlakozom ahhoz, aki szerint annyiban számít, hogy ne legyen szélsőséges, de az átlag körül teljesen mindegy.
2020. aug. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Punciba nem, de szopashoz jobb a nagyobb
2020. aug. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!