Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha szeretem a fenekem izgatásá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretem a fenekem izgatását és ujjazását akkor az anális szexet miért nem? 23/N

Figyelt kérdés
2020. aug. 11. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
A pénisz nagyobb mint az ujjad lehet azert
2020. aug. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
A barátod nem tágít ki előtte eléggé az ujjával és nem használ elég síkosítást (a nyál a legjobb).
2020. aug. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
90%
Fokozatosan kell tágítani, sok síkosítással.
2020. aug. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

Sok csajom volt, aki imádta ha foglalkozom a popsijával.

Szerették ha nyaltam, ujjaztam finoman.

Az én véleményem az, hogy nem volt még dolgod olyannal aki tudja mit kell csinálni, hogy jó legyen.

Én izgattam már fel úgy csajt ott is, hogy türelmesen ki vártam, hogy annyira felizguljon, hogy már ő maga akarja érezni a popsiban a pajszert.

Az anál nem egyenlő a popsi izgazással, az csak akkor tud jó lenni, ha egyrészt kivanod/akarod te is, illetve ha a partner türelmes, és ügyes.

Ennyi lenne a secret. 👌

F

2020. aug. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az lehet a baj, hogy nem tágítjátok ki a feneked eléggé, kevés az előjáték.

Én sokat csináltam a volt barátnőmmel, előtte alaposan kitágítottam a fenekét.

Először a nyelvemet dugtam a fenekébe, aztán az ujjamat, majd egy anál tágítót és így szexeltünk tovább. Később kihúztam a fenekéből a tágítót és a mehetett az anális szex. El is élvezett popsiban mindig...

Voltak még terveim a fenekével, de sajnos odáig már nem jutottunk el...


F35

2020. aug. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem később vágyni fogsz rá.
2020. aug. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!