Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prosztatamasszázs, hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prosztatamasszázs, hogyan kell csinálni?

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnék kérni, hogy pontosan hogyan kell JÓL csinálni a prosztatamasszázst ha ujjal/nyelvvel csinálnám?

Olvastam internetes oldalakat ezzel kapcsolatban, de hátha vannak itt tapasztalt emberek, akik a segítenének nekem.

A párom teljes mértékben benne lenne, de úgy hallottam, hogy nem mindegy, hogyan csinálja az ember, mert rosszat tehet prosztatának ha hibásan csinálják.

Minden részletes tippre, tanácsra vevő lennék.

Illetve, mennyi az esélye annak, hogy a hatására valaki elélvezzen?


L



2020. aug. 11. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyelvvel a legjobb. Csináld azzal.
2020. aug. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
El lehet élvezni tőle simán. Ha már ennyire ki akarjátok próbálni szerintem eleinte az ujjad elég lesz. Kutyában kicsit elszórakoztatod a hátsóját jobb kézzel miközben ballal lassan vered neki aztán majd meglátjátok hogy megy.
2020. aug. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nincs benne gyakorlatom, de 2 dolgot hozzáfűznék:

1. Nyelvvel nem éred el a prosztatát, csakbaz ánuszt tudod így kényeztetni

2. Mindenképp vágd le a körmödet tőbe, mert ha azzal "kényezteted" meg a prosztatáját, csillagokat fog látni és nem a gyönyörtől

2020. aug. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!