Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, mennyire kezelitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mennyire kezelitek bizalmasan a barátnőtök privát képeit?

Figyelt kérdés
Volt már, hogy megmutattátok haveroknak vagy feltöltöttétek valahova?

2020. aug. 8. 17:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem, senkinek. De nincs is nagyon olyan kép, ami másokat érdekelne, csak ami engem. Mármint meztelen képekre gondolsz, vagy mire?
2020. aug. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
100%. Nem a haverokra tartozik hogy néz ki úgy ahogy csak én láthatom..
2020. aug. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a kapcsolat elején mindig kijelentem, hogy "olyan" képeket nem kérek. Nem, mint ha ne lennék megbízható, de számtalan visszaélésre adhat okot egy-egy ilyen kép. Akár akaratlanul is.

Gerinctelen szemétláda meg egyébként sem vagyok, hogy másnak mutogassam azt, ami nem tartozik rájuk.

2020. aug. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én még soha nem mutattam meg semmit, pedig van videó is, több is. Viszont nekem már sokan megmutatták a csajokat, feleségüket.
2020. aug. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos mivel én már dolgozom, sokszor vagyok hetekig külföldön, így vannak képek-videók amik privát jellegűek. Eszem ágába sincs SENKINEK megmutatni.

Első részben nem vagyok paraszt, másodrészben szerintem ez megalázó lehet neki.

2020. aug. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14%

Haverok között mindig körbe küldjük a csajok képeit.

Néha rendezünk ilyen versenyt is hogy ki tudja a legkomolyabb képet, videót elkészíteni a csajáról

2020. aug. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
100%-ig! Sok képem van régebbi barátnőkről. Soha eszembe sem jutott, hogy megmutassam bárkinek is!
2020. aug. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
16%
Aktuális csajomnak is meg szoktam mutatni volt nőkről a privát videókat amik megmaradtak nekem ha érdekli. Volt olyan lány akit nagyon érdekelt és kérte h küldjek neki párat. Erre masztizott a cukiság.
2020. aug. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Minden nap van legalább egy ilyen kérdés. Most is csak azt tudom mondani,mint az ez előtti 300 kérdésnél: Soha senkinek nem mutatom meg. De ez nem csak barátnős,exes stb képre igaz,hanem akármire amit nekem bizalmasan adnak.


Szerintem nagyon kevés (mondjuk 10.000 -ből egy) ember lehet, aki akárhogyan is visszaél ilyesmivel. Szerencsére börtönbüntetés járhat ha pl feltölti netre.

2020. aug. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre sohasem fogod megkapni a választ, mert nem küldenél képet a pasidnak tübbé :D
2020. aug. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!