Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megáll az eszem, hogy mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megáll az eszem, hogy mennyi kiéhezett szexőrült van itt. Komolyan nem lehet egy kérdést kiírni anélkül, hogy üzengetnének privátban?

Figyelt kérdés

Nem lehet egy kérdésre sem válaszolni, rögtön jönnek az üzenetek, hogy és neked van barátod, melyik a kedvenc pózod, akarsz egy kicsit szexchatelni, mi van rajtad? Hihetetlen, hogy valakik itt akarják kiélni magukat.

És közben el tudom képzelni, hogy aki ilyeneket ír, hány éves lehet, meg milyen elcseszett, hogy itt kell vernie magát.



2020. máj. 8. 20:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ebben a rovatban írsz valamit,egyből azt hiszik szexelni akarsz.
2020. máj. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

Igen ismerős!

Nálam olyan is volt már, hogy akárhány kommentet irtam a szexualitás kategóriában névtelenül ugyanaz a csávó ugyanazt a szöveget leirta nekem privátba és képet is küldött. Undorito h valaki itt akar párt találni, vagyis helyesbítve inkabb a modja. Nemtudom milyen elmebeteg gondolja hogy igy valaha talál is :D

2020. máj. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Minden ilyen jellegű oldalon ez van,legyen ez akár magyar,akár külföldi.

Mivel fiúnak sokkal nehezebb lányt találni így minden online oldalon sokkal több a fiú mint a lány.

2020. máj. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
28%
Aki azt hiszi hogy ez a rovat másra van az menjen innen. Ez a kategória arra van, hogy az emberek egymásra írogassanak, kész. Ezt erre használja mindenki. Mekibe se mész hullámvasutazni.
2020. máj. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ha őszintén válaszolok egy szexuális tartalmú kérdésre, hogy a kérdezőt segítsem, rögtön jönnek a de kis bevállalós csajszi lehetsz üzenetek, meg ráülhetnél a farkamra és társai...
2020. máj. 8. 20:42
 6/15 anonim ***** válasza:
78%

Nagyon egyszerű, az összes ilyen privát üzentet írót tiltsd le. Előbb-utóbb elfogynak.


Egyébként meg miért csodálkozol? Az itteniek szerint teljesen normális, ha 40 éves pasi 14 éves lánnyal akar szexelni. Ez azért jól mutatja az állapotokat.

2020. máj. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
De te komolyan vegigolvasod?! En nem nyitom meg, es semmi gondom.
2020. máj. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én is azt akartam írni, miért nyitod meg őket ha ennyire zavarnak?
2020. máj. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%

A múltkor én is válaszoltam egy olyan kérdésre, ami véleményem szerint minden normális értékrendet súrol, egy 40 éves 13-14 évesekkel szexel és rájuk izgul típusú kérdésre.. Az a durva, hogy voltak emberek, akik szerint ezteljesen ormális, engem meg jól lepontoztak. Eléggé szar világ ez, majd mi lesz, ha ezeknek a fiúknak lesz egy kislánya, aki 14 évesen 40ws pasasok farkán pörög?

Ne is mondd, sok itt a tapló, a kéretlen farokképek,a mi van rajtad, milyen bugyit hordasz, képcserés kérések.. Gondolom hozzászoknak, hogy kapnak is.

ja é a legjobb a pun_idra gondolok típusú versenyzők...Akiknek már annyira mindegy, hogy ezt le merik írni, hizsen soha nem látták még.

2020. máj. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
De amúgy ez miért zavar? Elolvasod, nem válaszolsz rá, oszt cső.
2020. máj. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!